Rosegur

E-Mail: secretariat@rosegur.ro
    Site: www.rosegur.ro

Forum despre Rosegur

Teo Miercuri, 10 Apr 2013

....multumesc pentru apreciere si consideratie, in numele mai multor agenti care au servit in sistemul mai sus mentionat.....nu sunt "sinonime" institutiile aduse in discutie....exista ceva similitudini intre ele....dar diferenta intre ele o face TRANSPARENTA....cred totusi ca salarizarea si de o parte si de cealalta se face dupa o anumita metodologie impusa, universal aceptata si obligatorie pentru orice institutie, indiferent de finantare si de capital.
.....nu, nu sunt suparat....daca m-as supara, as da dovada de slabiciune.....nu cred ca e cazul....discutiile ce se poarta aici mi se par foarte interesante

LEONIDAS Miercuri, 10 Apr 2013

Teo

Te asigur ca am citit cu atentie problematica prezentata in legatura cu salarizarea si ca nu ai expertiza in domeniu, dar din prezenta ta activa pe forum am banuit ca lucrezi intru-un serviciu de protectie si paza -care reprezinta tematica acestui forum.
Departe de mine de a pune pe cineva la punct sau sa-i pun pumnul in gura ... dupa cum afirmi...interventia mea fiind generata de faptul ca am observat ca aspectele salarizarii intr-un serviciu de protectie si paza este foarte activa pe forum...si prezinta interes mai ales in contextul trecerii in insolventa a Rosegur .....o buna parte dintre salariati urmind sa plece din institutie.
Nu am facut decit sa prezint un punct de vedere si sper ca nu te-a suparat prea mult.
Toata consideratia pentru activitatea depusa in institutia de prima mina din sistemul de siguranta nationala din care ai facut parte dupa cum spui.....dar exista suficent de multe diferente intre acest tip de institutii si un serviciu de protectie si paza.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
Teo Miercuri, 10 Apr 2013

.....te asigur ca sunt discrepante foarte mari....nu cumva suna a discriminare?...aici s-ar putea vorbi de agenti " de rang superior ", sau de regiuni ,sau zone "favorizate"....viata e la fel de scumpa din orice unghi ai privi.....nu stiu cum se vede de la Bucuresti.

Teo Miercuri, 10 Apr 2013

...Lola....ai putea sa-mi explici de ce tariful pe ora al unui agent, este diferentiat, ...

Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Nu vad ce interes ar avea inspectorii sa taie din ore. Pana acum nu am auzit de probleme ...

aaa Miercuri, 10 Apr 2013

da... bonuri taiate din salariu

Teo Miercuri, 10 Apr 2013

....sincer Lola, nu am stiut ca asa este procedura la Rosegur.....mi se pare o procedura ...

NeicaNimeni Miercuri, 10 Apr 2013

Lola este bine daca inspectori nu umbla la orele agentilor pt .ale mai opri din bani

Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Teo, din cate stiu eu si la rosegur se practica ceva in genul in care ai spus tu. Adica ...

NeicaNimeni Miercuri, 10 Apr 2013

da respect pt.ca sa platit salarile la timp si nu au fost data precum la fotbalisti la 3 ...

NeicaNimeni Miercuri, 10 Apr 2013

Pentru LEONIDAS,tu chiar crezi ca ce vede agentu este si adevarat planificare orelor de ...

NeicaNimeni Miercuri, 10 Apr 2013

Deja se pare ca personajele (de aici) au sau fac parte din conducerea rosegur si de o ...

Teo Miercuri, 10 Apr 2013

.....LEONIDAS, am specificat clar ca nu am expertiza necesara pentru a intra in ...

Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Anusca , dute dea dura. Daca esti incuiata ramai incuiata.

ana Miercuri, 10 Apr 2013

lolica vad ca sti mule pasarica mica

Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Leonidas. In rosegur toti agentii stiu cat castiga pe ora. Stiind cate ore a lucrat luna ...

Lola Miercuri, 10 Apr 2013

Ai dreptate vampiruta. Si cata prostie au unii dar cu, cuvinte. Cred ca o visezi si ...

LEONIDAS Miercuri, 10 Apr 2013

Pentru Teo si LolaReferitor la modul in care agentii de securitate pot cunoaste ...

ana Miercuri, 10 Apr 2013

cata nesimtire au uni fara cuvinte

ana Miercuri, 10 Apr 2013

dece mai roxi totul este posibil la rosegur ca asa vreti voi

Locuri de munca Ernst & Young Romania Junior Audit Consultant - Bucharest
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL General Ledger with Spanish
APT Resources & Services SRL
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Advanced French speaker needed in Cluj-CS/Accounting roles. e
Cluj Napoca
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Collection Officer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
System Engineer
Coordonator Recrutare
Casier
Reprezentant medical
Project manager
Audit Assistant
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...