Route 66

E-Mail: careers@66.com
    Site: www.route66.ro

Forum despre Route 66

Gelu Duminica, 02 Feb 2014

4-0 la pauza pentru incompetenti!
Continuati sa va atrageti nulitatile \'only from the best\' si sa faceti vant oamenilor de valoare pe principiul \'there\'s no chemistry between us\'.
Mai bine v-ati plati datoriile la CAS si impozitele la stat (a se consulta lista ANAF a datornicilor la stat)

Tribunalul Brasov Sambata, 01 Feb 2014

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Route 66
wtf Vineri, 10 Ian 2014

incredibil cum lumea inca mai intreaba daca se fac angajari... citesc atatea povesti horror si vad pe portal.just.ro un morman de procese cu fost angajati. impresia generala e ca orice colaborare se termina in justitie. Suntem ITisti, avem de unde alege (inca)

cineva5 Duminica, 05 Ian 2014

Asteptam recursul ...

Relu Marti, 31 Dec 2013

Primul proces de neconcurenta pierdut de r66: ...

O blonda Vineri, 20 Dec 2013

Ce se mai aude pe la ROUTE? se mai fac angajari? unde imi depun CV-ul?

Cineva Marti, 17 Dec 2013

Aceasta este reluarea completa a unui text postat pe defunctul ...

Teddy Duminica, 15 Dec 2013

Am lucrat acolo pentru 1 an si jumatate. Atat am rezistat fizic dupa zile de munca de ...

Unu jmeker Vineri, 13 Dec 2013

Din cate vad aici Route66 = Alcatraz

M-a sunat fatuca Marti, 03 Dec 2013

M-a sunat si pemine o fatuca sa imi propuna un job , si ma tot agasa cu ...

@@Jacksi Marti, 03 Dec 2013

Si cum e atmosfera de lucru pe departamentul de vanzari comparat cu tot ce ati scris aici ...

Need a job Duminica, 01 Dec 2013

Salut , i need a job , dar nu orice fel de job . Daca vreti sa ma angajati trebuie ...

O blonda Duminica, 01 Dec 2013

Ma gandeam eu ca nu se poate asa ceva. Sigur niste frustrati de fosti angajati n-au ...

un blond Sambata, 30 Noi 2013

Nu, nu e posibil. Ne pierdem si noi vremea pe-aici..

O blonda... Joi, 28 Noi 2013

am citit si m-am ingrozit... e posibil asa ceva?

familistu Miercuri, 20 Noi 2013

Lasa familia acasa, nu o lua cu tine la munca.

:) Marti, 19 Noi 2013

familiile*

Niste JIGODII Luni, 18 Noi 2013

Asa sunt cei de la rut... Isi dau in judecata fostii angajati doar pentru a le face rau ...

@Jacksi Luni, 04 Noi 2013

Cele mai mari, pentru ca fisa postului include si curatatul/feliatul de fructe... Pe ...

Jacksi Luni, 04 Noi 2013

Totusi, pe vanzari ce salarii sunt ?

Locuri de munca Competence Call Center - CCC TURISM: Agent Call Center SPANIOLA - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca IT Smart Systems Web Developer (JavaScript)
IT Smart Systems
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Intact Media Group Digital Marketing Trainee
INTACT Media Group
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Electromagnetica SA Inginer Electric
Electromagnetica
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Allianz Managed Operations & Services SE Munchen Sucursala Bucuresti PMO Support (Finance Simplification Project)
Allianz Managed Operations & ...
Last update: 27.07.2017
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...