Rovere Mobili

Nu sunt evaluari
  • Site: www.roveremobili.ro

Forum despre Rovere Mobili

Sofia123 Joi, 30 Iun 2016

A fost cineva pentru postul de contabil, cum sunt salariile?
eu Vineri, 19 Dec 2014

Ca gestionar in jur de 2500 ron. Sa faci avize si multe alte activitati pe care le face un gestionar. bafta!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rovere Mobili
mirela Duminica, 14 Dec 2014

Ca gestionar imi puteti spune ceva?cu ce se ocupa gestionarul si cam ce salariu are.ps pentru Bucuresti.
xxx Sambata, 25 Oct 2014

Lucreaza cineva ca proiectant ?? Cum e ? Ce salarii sunt ?
daniela Miercuri, 10 Sep 2014

stie cineva cat e salariul pentru consilier vanzari? multumesc
BIANCA Sambata, 30 Aug 2014

a fost cineva la interviu pentru postul de contabil? ce salarii oferea si cum decurge un ...
alter ego Miercuri, 09 Iul 2014

Interviu la Craiova "colegu"?
colegu Marti, 08 Iul 2014

Va rog sa-mi spuneti cat are un director salariul ? Multumesc!
Next Rovere Sambata, 05 Iul 2014

De magazinul din Pitesti, puteti spune ceva? Multumesc
casiopea Marti, 25 Mart 2014

Am lucrat acolo 4 ani. Eu recomand acest angajator si altor candidati!!!!
Roma Marti, 04 Feb 2014

Muncesti ai bani, nu te impui stai peste program. Vrei sa cresti vanzarile o poti face si ...
fost Rovere Miercuri, 18 Dec 2013

Am lucrat si eu 5 ani la Rovere la Import... Mi-a placut foarte mult ceea ce faceam si ...
eu Joi, 12 Dec 2013

Eu am lucrat multi ani la aceasta firma si am numai cuvinte de lauda..."cine-i ...
EU Marti, 29 Oct 2013

Si eu am fost contactata sa particip la un interviu pentru Director de Filiala Iasi, dupa ...
Monica Joi, 10 Oct 2013

A lucrat cineva la sediile din Bucuresti sau stie cineva si are mai multe detalii despre ...
ex-Rovere Joi, 04 Iul 2013

Consilierii si proiectantii au comisioane in functie de vanzari, montatorii nu - salariu ...
Alias Vineri, 10 Mai 2013

Poate spune cineva ce salariu are un director de magazin sau un project manager ? ...
ANdra_Andra Joi, 02 Mai 2013

Buna. Cine a fost la interviul din Craiova, a primit pana acum un raspuns?Ceva impresii ...
niki Joi, 25 Apr 2013

merita sa ma duc la inteviu? ce salarii sunt?
Luana Joi, 25 Oct 2012

Aveti mai multe detalii depre echipa si mediul de lucru de la Rovere?

Locuri de munca Business Shield Process Engineer
Business Shield
Iasi
Last update: 03.05.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Ramnicu Valcea
iCredit
Ramnicu Valcea
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Porsche Finance Group Romania Internship Analiza Produse Financiare
Porsche Finance Group Romania
  • Prima de vacanta
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Software Tester
Brand manager
Bucatar
Customer Support Representative
Dacă acum douăzeci de ani, când am început să învăț atât limba engleză cât și cea franceză, mi s-a spus că prima e ...
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...