Schneider Electric Romania SRL

• Site: www.schneider-electric.ro

Forum despre Schneider Electric Romania SRL

freelance24 Miercuri, 20 Ian 2016

Salut,
Eu am primit raspuns de la ei la 2 zile dupa interviu.
Interviul a decurs normal, cu intrebari tipice despre fosturile locuri de munca.
Am aplicat pentru Back-Office Germana.
In acest moment lucrez aici. Sunt multumit de atmosfera program si modul de evaluare.
Salariul este unul bun fata de restul angajatorilor de pe piata.
Munca este multa dar nu iti sufla nimeni in ceafa si nici nu trebuie sa faci overtime.

Este un mediul relativ ok.
Carla13 Luni, 17 Aug 2015

Imi poate explica cineva ce inseamna CCC si care este atmosfera in acest departatament?
Multumesc anticipat!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Schneider Electric Romania SRL
erica Vineri, 30 Mai 2014

buna
sediul companiei este doar pe strada dinu vintila sau se lucreaza si pe Bd. Ficusului ?
Interesat Joi, 22 Mai 2014

Pana la urma pentru postul de contabil ati primit un raspuns? Stiti mai multe informatii?
candidat Luni, 08 Iul 2013

1. Salarizare?- peste medie aproape pe toate segmentele- poveste cu "vanzarea ...
profa\' Luni, 08 Iul 2013

Salariile sunt mai mult decat ok, cel putin pentru limbile \'\'exotice\'\'..Desigur asta ...
Aida Vineri, 31 Mai 2013

Nivelul de salarii este un pic mai mare decat intr-un call centre obisnuit, daca se cauta ...
nil Luni, 27 Mai 2013

Am fost la interviu la ei, pe un post de mic manager, pe o limba europeana mai ...
eu Sambata, 18 Mai 2013

eu am avut un interviu cu ei pe limba engleza,dar pt ca nu am stiut la un nivel ...
mishu Vineri, 17 Mai 2013

pentru pozitiile deschise pe custom service, desigur.
mishu Vineri, 17 Mai 2013

a mai fost sunat cineva dupa paste in legatura cu interviurile? o zi frumoasa!!!
sleki Joi, 09 Mai 2013

Buna, am si eu o intrebare, pe linia maghiara cam cat este salariu si cum arata situatia ...
Adelaida Duminica, 05 Mai 2013

Buna, Aveti idee care este nivelul salarial la ei in financiar?
george Luni, 22 Apr 2013

mi-a spus o persoana (personal nu cred asa ceva) ca sunt dispusi sa ofere si 4000-4500 ...
alex Luni, 22 Apr 2013

undeva la 50 de euro pachetul de realocare.
ioana Luni, 22 Apr 2013

@ electricianul, din cate am inteles eu, postul e destul de tehnic. alte detalii, ...
eu Duminica, 21 Apr 2013

@ Contabil / Atmosfera din intreaga companie este foarte oki , sunt oameni buni ...
electricianul Joi, 11 Apr 2013

Salut! Firma de recrutare m-a sunat si pe mine pt. Primary Technical Support ... ...
Contabil Joi, 11 Apr 2013

eu am fost la un interviu pt un post de contabil la ei. Aveti idee care este atmosfera ...
ioana Luni, 01 Apr 2013

dragilor, am fost sunata de la o firma de recrutare pentru o pozitie de Primary ...

Locuri de munca Clero Vision Sales Manager
Clero Vision
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca Step Up Design Engineer
Step Up
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French speaker?No experience?Join us now! -training provided  e
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Ubisoft Romania Web Developer (PHP, JavaScript)
Last update: 27.06.2017
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic QA Intern Dorna @ Coca-Cola HBC
Coca-Cola HBC Romania
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...