Secom

Nu sunt evaluari
  • Site: www.secom.ro

Forum despre Secom

Alexandru007 Miercuri, 07 Oct 2015

Salut! Am maine interviu pentru postul de reprezentant medical la SECOM. Am nevoie de cateva informatii despre desfasurarea interviului. Multumesc anticipat.

oneman Duminica, 12 Oct 2014

Salut,a lucrat cineva la ei ca sofer?Fara pile!!!!!Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Secom
Marc Joi, 31 Iul 2014

Zona Transilvania e ok . Pe BV e reprezentant de 2 ani, MS e de 1an6 luni , la Cluj sunt 2 reprez. Zona Alba si Sibiu sunt fara reprezentant dar sunt niste zone bune din ce am auzit. Legat de bonus trimestrial e adevarat ca se da. Daca iti vezi de treaba e foarte ok atmosfera.

mariana Marti, 29 Iul 2014

Buna. Ne poate da cineva informatii despre zona Transilvaniei?Este adevarat ca se dau ...

adi Marti, 15 Iul 2014

Despre zona Transilvaniei ce ne puteti spune? Bv,Sb,Ab,Cj,Ms etc ?Cum este organigrama ...

Cristian Miercuri, 09 Iul 2014

Am participat la 4 interviuri in decurs de 5 luni, bombardat cu intrebari din toate ...

ana Marti, 08 Iul 2014

Strict si la obiect, multumim pentru detalii. si pe mine m-a ajutat.

Ana Marti, 10 Iun 2014

Rep SV Multumesc ! M-ai ajutat enorm, nota 10 pentru detalii.

Rep SV Marti, 10 Iun 2014

Parerea mea despre "Secom" intr-un mod subiectiv: Minusuri: -Salariile sunt ...

Rep.Medical Sambata, 07 Iun 2014

rep 2, mai citeste inca odata ce am scris si verifica informatiile tale.

rep 2 Sambata, 07 Iun 2014

Salariul este in fucntie de cum iti negociezi, la 6 luni se fac renegocieri de contract. ...

Rep. Medical Miercuri, 04 Iun 2014

Salariul pt rep. medical este sub media pietei si se munceste mult peste program, iar ...

alina Joi, 29 Mai 2014

Care este salariul unui reprezentant medical? Cum se fac angajarile in aceasta firma?Se ...

caut job Luni, 09 Dec 2013

cine imi spune si mie mai multe detalii despre postul asistent farmacist in propriul lant ...

Prezent Duminica, 22 Sep 2013

Foarte ok din toate punctele de vedere. Niste oameni care respecta angajatul !

Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Programator web senior
VEO Worldwide Services
BUCURESTI, Iasi
Last update: 21.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Sprechen Deutsch? Work in Bucharest now! Accounting roles RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Account Payable role with German in Bucharest ! Apply now! RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Senior International Recruiter with English
British American Shared ...
BUCURESTI, Job national
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
HR Specialist
Confidential
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...