Securitas Services

Forum despre Securitas Services

fost agent Sambata, 25 Mai 2013

...aiii ....aiii ....aiii!!!
Doare,nu-i asa?!

Stimata Anonimus,noi am platit cu ani din viata ca sa o duceti voi bine!
Consider ca avem tot dreptul sa spunem si altora adevarul despre conditiile de la securitas.
Sa nu ia teapa cu voi!

MULTUMESC ADMIN. PENTRU ACEST SITE FOARTE UTIL ROMANASILOR!

Sa va dea Dumnezeu sanatate si spor in toate!

SANTEM OAMENI!

NU SANTEM RESURSE UMANE!

Am scris mare sa vada si Anonimus!

Anonimus Vineri, 24 Mai 2013

Nu are niciun sens sa mai comentez - e foarte usor sa judecati, sa ma judecati, fara sa ma cunoasteti. Nu stiti absolut nimic despre mine, si va lansati in afirmatii. Continuati tot asa. Sa va fie bine!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Securitas Services
fost agent Miercuri, 22 Mai 2013

SECURITAS SERVICES ROMANIA S.R.L isi recruteaza agentii din provincie pentru ca bucurestenii nu accepta oferta lor.

Pana si cei din provincie...vin la ei si dupa un timp pleaca,vazand cu cine au de a face.

Dupa atatea plecari...mi se pare normal ca securitas sa o ia la vale...oamenii vorbesc intre ei,si s-a dus vestea ca nu este o firma serioasa.

Pana la urma, inteleg toti ca asta e salarizarea la paza,dar multi pleaca din cauza stressului si a arogantei unor inspectori imbecili si incompetenti.E valabil si cu branch managerii!
Unde naiba i-ati gasit?!(intrebarea e pt. Anonimus)
Legat de turele de noapte....normal era si este obligatoriu, conform regulamentului,ca pe timpul noptii (la turele prelungite 24 ore),agentul sa fie schimbat de seful de tura, minim 2 ore pentru somn.
Asa ceva nu se practica la ei.Ba dimpotriva iti trimit interventia in control ca sa te sanctioneze daca motai si sa te lase fara tiketele de masa.ESTE BATAIE DE JOC!

SA MA CONTRAZICA CINEVA!

Te salut neica nimeni si te respect pentru ca ai demnitate....cu gramatica se poate rezolva...nu e o problema.
La cati agramati au ajuns in parlament....ce pretentii mai au astia de la securitas?!

NeicaNimeni Miercuri, 22 Mai 2013

Salut Fost Agent Ai mare dreptate cu sechielele care raman dupa ture de ne dormit ...

fost agent Miercuri, 22 Mai 2013

Salut neica nimeni!Salut anonimus!Nu regret timpul pierdut la securitas!A fost alegerea ...

NeicaNimeni Marti, 21 Mai 2013

Salut fost agent se pare ca Anonimus lupta cu propiu sistem pe care al conduce si ...

fost agent Luni, 20 Mai 2013

Draga Anonimus,stiu ca te doare un pic sufletul.Stiu ca adevarul doare intotdeauna.Te ...

Anonimus Marti, 14 Mai 2013

Da, mare pacat. Sunt perfect de acord, de data asta. Niciodata nu mi-au placut castele, ...

NeicaNimeni Marti, 14 Mai 2013

Nasol ca cenaclu Flacara nu mai are puterea de a a trage tineri ai vi avut un loc al tau!

Anonimus Marti, 14 Mai 2013

Se spune ca intotdeauna inteleptul cedeaza. In acest caz este o dezbatere fara sfarsit ...

NeicaNimeni Luni, 13 Mai 2013

1.- nu conteaza daca esti fata sau baiat. Fetele care sunt sefe pe zona bucuresti sunt ...

Anonimus Luni, 13 Mai 2013

Vad ca Neica Nimeni tot insista, cu inversunare, sa ma provoace. 1. Nu ai de unde sa stii ...

Neculay Vineri, 10 Mai 2013

Securitas Service Solution ( Sediu Port Constanta [ Poarta 2 ]) este o companie cu ...

NeicaNimeni Vineri, 10 Mai 2013

Stimata Anonimus Toma are dreptate ...

fost agent Vineri, 10 Mai 2013

Stimata Anonimus,Sa vezi cum o sa functioneze in cazul tau bestemele oamenilor pe care ...

Anonimus Joi, 09 Mai 2013

Stimate Toma,Da, am functie de sef, muncesc din liceu, nu am uitat de unde am plecat, ...

Toma Joi, 09 Mai 2013

Mai Anonimus ai vorbit bine ai dat si raspunsuri la unele intrebari ,ce se va intampal ...

MomentanImiEBine Joi, 09 Mai 2013

Persoana de contact la departamentul HR >>Corina Neagu<<

the curios Miercuri, 08 Mai 2013

Daca poate cineva oferi info despre oamenii din departamentul HR... cine e Manager/ ...

Anonimus Miercuri, 08 Mai 2013

Nu pot decat sa multumesc tuturor pentru comentarii. Din cauza celor ca voi, care pe ...

Locuri de munca Nestle Romania Nestle Needs YOUth - IT Internship (3 luni, full-time, platit)
Nestle Romania
Last update: 26.06.2017
Locuri de munca G2 Travel Services Reservations Executive
G2-Travel
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Experienced Accountant with German wanted in Bucharest!- GL RS
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Pfizer Romania SRL Medical Quality Oversight Coordinator (MQOC)
Pfizer
Last update: 18.08.2017
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Asigurare de viata
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...