Segula Technologies Romania

Inginerie

• Site: www.segula.ro

Forum despre Segula Technologies Romania

adypetrescu Marti, 16 Mai 2017

@MarianCir. raspuns 1: depinde de postul pentru care esti chemat la interviu, dar vei fi intrebat cel putin cateva intrebari in franceza/engleza si o proprie descriere in aceste doua limbi straine.
raspuns 2: Raluca Fratila este in concediu crestere copil din cate stiu, deci adresa ei nu cred ca mai functioneaza; recrutare@segula.ro este ok, dar nu expedia atasamente mari (decat CV, adeverinte, etc) pentru ca adresa este limitata din server pentru a bloca mail-uri cu continut mare de date. Daca nu esti prea timid suna la Bucuresti si cere alte detalii. Intreaba pe Google nr de contact, site oficial, etc.

MarianCir Vineri, 03 Mart 2017

Va rog, la interviu se da si test de lb. franceza sau engleza? O a doua intrebare, o adresa de email valabila unde pot trimite un portofoliu de lucrari in Catia stie cineva? Va-ntreb pt. ca am trimis la "recrutare@segula.ro" si la "raluca.fratila@segula.ro" dar Yahoo mi le trimite inapoi spunandu-mi ca nu mai sunt valabile?! Va multumesc frumos!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Segula Technologies Romania
adypetrescu Joi, 22 Dec 2016

@minie. Depinde de proiect si bineinteles de realizarile angajatului, dar asteapta-te undeva la 10-15%.

minie Duminica, 04 Dec 2016

Buna tuturor! As avea o intrebare legata de cresterile salariale anuale din aceasta ...

adypetrescu Marti, 13 Oct 2015

Am 5 ani de zile de cand lucrez la Segula si pot sa confirm tot ce a spus "me ...

me too Vineri, 12 Sep 2014

@Julius. M-ai dat pe spate cu argumentele tale formulate intr-un mod atat de pueril. E de ...

Julius Sambata, 06 Sep 2014

Lasati oamenii sa ceara salarii mai bune, caci daca nu ceri nu ti se da. Si daca ar cere ...

me too Vineri, 05 Sep 2014

@Aleluia. Ai cerut 3300 brut sau net? Cred ca ai cerut banii aia in mana, ceea ce nici ...

M Vineri, 05 Sep 2014

Nu ai detaliat ce activitate desfasori in industria auto: service, proiectare, ...

Aleluia Vineri, 05 Sep 2014

Am aplicat la un post pentru design CATIA, am 3,5ani experianta in domeniul auto si am ...

me too Marti, 02 Sep 2014

Eu lucrez la Segula de cativa ani, proiectele sunt diverse. Majoritatea sunt alocati ...

me three Duminica, 24 Aug 2014

Se dau mariri in fiecare an, programul este ok. Rar se intampla sa stai peste program, ...

snake Marti, 29 Iul 2014

Sunt de accord cu tot ce a zis me too si este adevarat , puteti incerca nu aveti nimic ...

DDDDDD Miercuri, 16 Iul 2014

Piesele sunt simple, au in vederea utilizarea comenzilor principale ( pad, shaft, etc. )

BEE Miercuri, 02 Iul 2014

stie cineva ce tip de pise se proiecteaza la interviu?

rzv Luni, 16 Iun 2014

Buna seara,Stiti cumva cam cat se ofera salariu pentru postul de Analist ...

me too Marti, 01 Apr 2014

@lexu: In medie in jur de o saptamana, depinde si la ce firma ajungi prestatar, amploarea ...

Ioana Marti, 11 Mart 2014

Hello,Aveti idee cum decurge interviul la Segula? Ceva sfaturi de dat? Multumesc!

lexu Vineri, 28 Feb 2014

Salut,Cam in cat timp te anunta dupa ce ai fost la interviu daca ai fost selectat ?

me too Joi, 20 Feb 2014

@veve21. Foarte posibil acelasi salariu de debut daca esti la inceput de cariera. Acum ...

Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Hunedoara
OTP Advisors
Hunedoara
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment New jobs with German in Bucharest! ITS role RS
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Work now in Bucharest with German! ITS roles RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca TELUS International Europe Consilier relatii clienti back-office (part time)
TELUS International Europe
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Teleperformance Romania If you speak advanced Spanish or Italian, APPLY at this job!
Teleperformance Romania
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc