Protectie si paza

• Tel: 0232.232.094
    Fax: 0232.232.095
    E-Mail: secretariat@djpo-iasi.ro
    Site: www.djpo-iasi.ro

Forum despre Serviciul Public Judetean de Paza si Protectie Iasi (Directia Judeteana de Paza si Ordine Iasi)

ivan Sambata, 08 Feb 2014

Este pacat ca se intampla lucruri de o moralitatee strgatoare la cer,(insulte cum ar fi prosti,boi si alte oratanii) liderul acestei formatiuni sclavagiste este de o moralitate infioratoare,amenimtari permanente,cu desfaceri de contracte de munca,detasari,mutari din post in post s.a.

ivan Sambata, 08 Feb 2014

ete grav ce se intampla la aceasta firma,sclavacism curat.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Serviciul Public Judetean de Paza si Protectie Iasi (Directia Judeteana de Paza si Ordine Iasi)
ghinionul Duminica, 02 Feb 2014

Nu va stresati prea tare. Sunt foarte tulburi apele in USL si o sa zboare toata clica asta de neaveniti. Poate se lasa si cu zgomot de bratari cu cheie, din acelea cu care l-au impodobit pe Tatuca Fe......... Toaca banii statului dupa cum vor ei. PUTE RAU A MEDICAMENTE DE SUS DE LA DOCTOR. NU MAI DUREAZA MULT.

salut baehtzi Sambata, 30 Noi 2013

Salut bahetzi , poate sa confirme cineva ca se practica recrutare(angajare) pe ...

agentu\' de serviciu Sambata, 30 Noi 2013

ooo,de cand nu am mai intrat pe site,vad ca mi-a si saltat cineva niku-ul...nu e ...

vasile Miercuri, 06 Noi 2013

Oare seful unitatii stie ce sarpe veninos are in subordinea dumnealui!

Mihai Miercuri, 06 Noi 2013

Ma bucur cati adus in discutie aceste inegalitati,persecutiile care le face asupra ...

vasile Miercuri, 06 Noi 2013

Pacat ca nu la dat afara pe acest RG cind a fost prins furind de la unitatea militara B2 ...

agentu"de serviciu Miercuri, 06 Noi 2013

Salut VIOREL ,MULTUMESC pentru curajul de a spune ADEVARUL despre acest angajat al ...

viorel aeroport iasi Miercuri, 06 Noi 2013

Asi dori sa aduc la cunostinta la SPJPP IASI de abuzurile repetate ale angajatului RG, DE ...

florin Joi, 09 Mai 2013

Buna seara.Vreau si eu sa ma angajez la DIRECTIA JUD DE PAZA SI ORDINE!Ce salariu este?

XXX Duminica, 05 Mai 2013

DAR CONCEDIILE PE 2 ANI DIN URMA PE CAND?

agentu' de serviciu Luni, 18 Mart 2013

nu,se pare ca ii vom avea pe astia 4 anisori deacum inainte... Doamne ajuta!

GIGI Luni, 11 Mart 2013

2 ANI ASTIA 4 ALTII

agentu' de serviciu Sambata, 02 Mart 2013

se pare ca il regretam deja pe chifu...nici o schimbare in bine!bataie de joc pe toata ...

egthtr Duminica, 17 Feb 2013

sugerez o conducere mai buna de cat a fost inainte.

Ady Vineri, 18 Ian 2013

:)))))))))

razvan Duminica, 30 Dec 2012

e ok!e cat se poate de ok!comandanti de grupa super ok!nu te streseaza nimeni daca esti ...

Locuri de munca Arabesque Key Account Timisoara
Arabesque
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Intro Marketing Junior Account Manager - German
Intro Marketing
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca Nobel Telecom Customer Care Representative with Spanish and English ? entry level
NOBEL
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Web Portal Setup Specialist with FRENCH
Automatic Data Processing ...
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca World Trading Markets Account Manager
WORLD TRADING MARKETS
Last update: 01.08.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
Salut, știe cineva care este salariul minim pentru rusă?
Ed 22.08.2017
Ai fost la interviu?
Mcris 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Agent vanzari telesales
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...