Shelter Security

Fax: 021.204.5605
    Site: www.sheltersecurity.ro

Forum despre Shelter Security

Robert Miercuri, 20 Mart 2013

Shelter security nu are banii pt a platii amaratii de angajatii numai numai minciuni din partea directorilor

alex angajat shelter Marti, 19 Mart 2013

serban are dreptate firma nu mai are cum sa isi revina deoarece ei tot mint ca se va rezolva dar rezolvarea nu prea vrea sa isi faca aparitia.firma asta e in faliment si se vede cu ochiul liber.dc la unele obiective se dau banii iar la altele nu.de ce sefii de tura au luat banii iar noi nu.cat sa mai asteptam?pe noi intretinerea facturile si toate cheltuielile pe care le avem credeti ca ne asteapta cum va asteptam noi cu bani.avem famili avem nevoie de bani deaia am venit la munca.cand va intrebam de bani ne spuneti sa plecam daca nu ne convine.nu va e rusine cun ati vrea sa ne convina daca nu suntem platiti.dati ne bani ca e dreptul nostru.falimentu bate la usa

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Shelter Security
Serban Luni, 18 Mart 2013

Oameni care se dau loviti cand vine ziua de salariu,te intarzie cu lunile,spun ca n-au bani,deschideti ochii mari..firma e in faliment..jegurile astea trebuie trase la socoteala

anonimus Miercuri, 13 Mart 2013

am lucrat la fabrica de bonuri sodexo pana acum o luna bonurile de aici le luam dar nu au ...

Sa se faca dreptate Marti, 12 Mart 2013

Sa nu va incurcati cu firma lu' papura voda,Alin Ionescu este un personaj controversat,cu ...

corect Luni, 11 Mart 2013

trecem noi si peste asta ... dar totusi salarile trebuie platite ... bani s-au incasat

sony Luni, 11 Mart 2013

debitati niste tampenii mai mari ca voi este o perioada mai dificila dar trecem noi si ...

anonim Luni, 11 Mart 2013

toti spuneti ca faceti reclamati la itm cand?

Angajat Sambata, 09 Mart 2013

Sa tragem cu firma noi muncitorii nu avem drepturi la aceasta firmaCopii ii creste patronu

Alin Duminica, 03 Mart 2013

Patronul are milionae de euro si pe angazati ii intarzie cu salariile ........

Ionescu Duminica, 03 Mart 2013

Sa impartasesc din experienta mea ..... hmmmm nu s-au dat salariile de 3 luni !!!!!!

te pup pa pa Duminica, 03 Mart 2013

nu cred ca ar fi treaba mea sa fac o analiza dar cand banii,salariu meu nu mi se da o ...

piticu Duminica, 03 Mart 2013

sa mergem cat mai multu sa facem reclamatii la ITM amenzile sant foarte mari si cred ca ...

Marius Sambata, 02 Mart 2013

Firma asta a ajuns o ruina ! Dau banii cu 2-3 luni intarziere,bonurile le fac ...

marcu shelter Vineri, 01 Mart 2013

dece nu primim salarile la timp,dc nu mariti salarile la oameni ,dc mintiti ca nu va ...

anonim Joi, 28 Feb 2013

vor sa muncim degeaba. propun sa numai mergem la serviciu incepand cu 1 martie , eu asa ...

alex shelter security Joi, 28 Feb 2013

bun si daca mergem peste ei ce obtinem?iti spun eu ne da afara si nu mai vedem niciun ...

piticu Marti, 26 Feb 2013

domnule bravo.daca vrei sa ma bati ne putem antinli la metrou crangas acolo locuiesc.eu ...

Bravo Marti, 26 Feb 2013

Bravo piticule ..esti smecher .. Sa vezi ce omor iti iei

PITICU Luni, 25 Feb 2013

ALEX STI VORBA AIA BOALA LUNGA MOARTE SIGURA ...ANUL TRECUT AU SCHIMBAT DIRECTORU DAR ...

Locuri de munca Randstad Romania Back Office position with German
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca Simerom Engineering Quality Assurance
SimeRom Engineering Bucuresti
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Delphi Romania HR Summer Job (Admin&Payroll)
Delphi Diesel Systems
Iasi
Last update: 25.07.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer