Shelter Security

Fax: 021.204.5605
    Site: www.sheltersecurity.ro

Forum despre Shelter Security

patapievici de ferentari Duminica, 16 Mart 2014

Pentru a reclama firma sh la itm,trimiteti catre itm voluntari,acolo are oberstrumfuhrer alin sediul social al sh ului..

alex fost shelter Vineri, 14 Mart 2014

bai alexandrule.daca suntem paznici inseamna ca nu trebuie sa luam bani.si ce treaba are daca nu stii sa scrii cu faptul ca muncesti.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Shelter Security
Monte Carlo Marti, 11 Mart 2014

Pt ca imi fac datoria la serviciu firma isi incaseaza drepturile contractuale la data scadenta dar poate ii inghesuie alexandru cel voinic la buzunar sau face parte cu domnu patronel sau aoleo a iesit pe piata un nou parfum repede sa nu se raspandeasca mirosu prin scumpa noastra firma

patapievici Marti, 11 Mart 2014

"Cati analfabeti lucreaza la sh." cati analfabeti isi exprima opinia pe acest ...

Monte Carlo Luni, 10 Mart 2014

Ne scuzatii ca nu avem diplome plagiate suntem doar clasa muncitoare care avem contracte ...

Alexandru Duminica, 09 Mart 2014

Cati analfabeti lucreaza la Shelter. E normal sa nu va plateasca aia . Voi nu sunteti in ...

Monte Carlo Sambata, 08 Mart 2014

Aoleo au si aparut falsuri

fantomas Sambata, 08 Mart 2014

Da...au aparut" bancote" cu sh ..sunt la paritate cu alea din botswana

fantomas Sambata, 08 Mart 2014

Ai dreptate Myky!!!..probabil un sindicat al celor ce lucreaza in paza ar fi o ...

MYKYMAUS Vineri, 07 Mart 2014

Aici in aceasta firma problemele cele mai mari vin de la implicarea lor in politica si ...

Monte carlo Vineri, 07 Mart 2014

au aparut bancote cu shelter

fantomas Vineri, 07 Mart 2014

S au mai crezut si altii bancheri iar acum fac frumos pe dupa gratii ;) in atentia ...

Datorii Joi, 06 Mart 2014

Banca shelter security banii vostri grija noastra

fantomas Joi, 06 Mart 2014

Se duc si participa la diverse licitatii cu banii nostrii..cu banii de salarii...fac ...

fantomas Joi, 06 Mart 2014

Marcule mare dreptate ai!doar ca pana la dreptatea divina si legala,avem noi de suportat ...

atent securistul Miercuri, 05 Mart 2014

nu mai stati la shelter iesiti din posturi toti si gata fratilor

vasile Miercuri, 05 Mart 2014

DATI-NE BAAAAANIIIIIII , BAAAAAANNIIII NOSTRIIII MUNCITI , ITM , ANAF, AJUTOOOOR !!!

Marcu Miercuri, 05 Mart 2014

Cita nesimtire are ,,seful suprem" de tine atitea familii fara bani de mincare ,cu ...

Superman Duminica, 02 Mart 2014

Speratii si speratii si speratii si vi se pare ca nu este bine

fantomas Miercuri, 26 Feb 2014

Firma in insolventa...administrator judecatoresc...plata salariilor de catre ...

Locuri de munca Toluna Romania Internal Project Manager - French Language - Timisoara Office
Toluna Romania
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Vauban Analyst Programmer SQL, ETL
Vauban
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania Junior Robotic Process Automation Developer
Accenture
Last update: 18.05.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Customer Logistic Specialist - Manufacturing TSR
Continental
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Collection Officer
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...