Side Grup

Comert

• Site: www.side.ro

Forum despre Side Grup

pufulet Joi, 08 Oct 2015

Bună lucrez la side si daca ca agent ii bine la partea de logistica ca sofer ii dezastru ca sofer esti sluga tuturor trebuie sa faci si treaba agentului la capitolu incasari lucrezi 9-10 ore pe zi salariu este 1000-1200lei in distributie nu va recomand sa va mancati sanatatea

Mrh Luni, 20 Iul 2015

Un agent de vanzari cam de la ce salariu porneste ?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Side Grup
sr Joi, 25 Dec 2014

Firma are punct de lucru si in Brasov? Ma puteti ajuta cu o adresa? Nu am gasit prea multe date despre firma pe internet.

sm Luni, 27 Oct 2014

opel corsa 1.3 cdti opel astra 1.7 cdti si mai nou loganuri mcv 1.5cdi 2014

asm Marti, 21 Oct 2014

Ce masini de serviciu sunt in firma?

LUIGI Marti, 07 Oct 2014

sssm,1500-2000 NET .LUNA :)

sssm Marti, 07 Oct 2014

Eu am fost chemat la un interviu pentru postul de Area Sales Manager. Am rugamintea sa ...

sm Marti, 29 Iul 2014

da,tot la ei lucrez si este ok.ca salariu in momentul de fata sub 3000 de lei nu am ...

Aura Luni, 05 Mai 2014

Ce inseamna ca se castiga bine, peste 1000 de Euro?

Gold Luni, 05 Mai 2014

Si in momentul de fata tot la ei muncesti?

sm Joi, 25 Iul 2013

lucrez la ei in momentul de fata,se castiga bani dar asta inseamna sa iti dai interesul ...

Locuri de munca Arvato Romania Advertisement Workforce Management Analyst
Arvato Services
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Bookster (Read'n'Roll) Ajutor de CEO (Personal Assistant)
BOOKSTER
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Buftea
iCredit
Buftea
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Allianz Managed Operations & Services SE Munchen Sucursala Bucuresti Project Controlling Analyst
Allianz Managed Operations & ...
Last update: 11.08.2017
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Collection Officer
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
System Engineer
Coordonator Recrutare
Casier
Reprezentant medical
Project manager
Audit Assistant
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...