Siemens Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.siemens.ro

Forum despre Siemens Romania

xul Marti, 05 Aug 2014

salut, Customer Services Engineer US Buc Healthcare are cineva detalii?

nooxy Duminica, 27 Iul 2014

Salut! Stie cineva care e plafonul salarial petru postul de Customer Services Engineer US Buc Healthcare si cum e atmosfera in echipa de service?
Multumesc frumos!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Siemens Romania
Maria Miercuri, 23 Iul 2014

Salut! Stie cineva cum se desfasoara jobul Customer Services Dispatcher - Healthcare in Bucuresti si cam ce salarii ar fi? Multumesc

zosso Marti, 10 Iun 2014

Buna,Sunt nou in BV. Cine ar putea sa-mi spuna despre dept. HealthCare de la Siemens BV, ...

elena Duminica, 18 Mai 2014

Cat este salariul lunar la Siemens?

andrei_scumpu Joi, 10 Apr 2014

procurement specialist la siemens buc are cineva habar de salarizare? Mersic

ella Vineri, 04 Apr 2014

are cineva detalii despre postul Team Leader Dispatch Center SE? interviu, salariu etc?

asdf Marti, 11 Mart 2014

siemens buc - procurement are cineva detalii? Multumesc

cineva1 Marti, 11 Mart 2014

Ce mai e la Siemens Brasov ?Am auzit ca au plecat multi oameni.

cl Sambata, 22 Feb 2014

Cum e atmosfera si starea de spirit prin Siemens Cluj?

as Vineri, 21 Feb 2014

Salut, detalii pentru procurement specialist poate da cineva, locatie, salarizare, ...

RMB Joi, 23 Ian 2014

Am primit o oferta din partea lor pe oil&gas. Problema e ca pentru primele 3 luni ...

nocturn Sambata, 18 Ian 2014

ce presupune asistent comercial si ce salariu are?

xxx Marti, 07 Ian 2014

stie cineva in brasov cam cat ajung salarile ??

Toni Duminica, 08 Dec 2013

@MMZ & allIn maxim 4 zile de la data aplicarii am fost sunat si invitat pentru ...

MMZ Miercuri, 04 Dec 2013

@Toni cam la cat timp dupa ce ai aplicat ai fost chemat la interviu?Eu tocmai ca am ...

Toni Joi, 14 Noi 2013

As dori sa aflu cateva detalii de la cei care sunt angajati Siemens Romania si anume:- ...

lyl Luni, 11 Noi 2013

Stie cineva cat de des se fac maririle de salariu? gen dupa un an ti se mareste salariu ...

Health Miercuri, 07 Aug 2013

Nu cred ca e ilegal, deoarece e considerat ca al 2-lea job. Daca te tin balamalele, dc nu ...

me Marti, 30 Iul 2013

Aveti cumva idee daca sunt deja angajata la firma X si vin in practica la siemens, e ...

Locuri de munca Vauban System Tester - Testare Manuala
Vauban
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with French
P&G
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Embedded Software Developer - P TR TSR
Continental
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Garmin C/C++ Embeded Developer
Garmin
Cluj Napoca
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Excellent salary package for Portuguese speakers in ITS-no experience needed  e
Last update: 17.08.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
Aveți idee pe Account manager cum decurge interviul..salariu? Orice info ...Merci! !!
RALU_Uka 23.08.2017
Singura chestie care mi-a rămas in cap ca si necunoscuta dupa ce am citit cele 15 pagini de review-uri e urmatoarea: ce înseamnă ...
malaxa21 23.08.2017
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...