Spring Prod Com SRL (Springtime)

Fast food

Nu sunt evaluari
  • Site: www.springtime.ro

Forum despre Spring Prod Com SRL (Springtime)

andreea Marti, 14 Oct 2014

nu va recomand :)) lucrez de aproape 3 ani. Pentru salariul care il avem, desi am dat click pe ' salarii ', mai sus, acolo scrie 1500. Wtf ? :))) Va spun sincer si din suflet ' PAS ' la acest loc de munca. :) Mi am dat de 2 ori demisia intr o luna, apoi m au chemat din nou. Ce firma serioasa, pe bune ! :))

dinu Joi, 15 Mai 2014

Stie cineva ce se intampla acolo. Au din nou posturi in piata muncii. Se extind sau inlocuiesc plecarile?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Spring Prod Com SRL (Springtime)
admin Miercuri, 05 Mart 2014

am lucrat 8 ani in spring time fugiti cat puteti o mai mare bataie de joc nu o sa intalniti de la amenzi platite in fiecare luna din salariu pentru nimicuri pana la referate si salariu il luati in rate ca la flanco

gigi Joi, 25 Apr 2013

Management defectuos practicat de cativa arabi/platesc sub medie

mancau Miercuri, 03 Apr 2013

Au produse bune si sanatoase gen taouk, hamburgheri, saorma, KAKA-cola, mmmmmmm, o ...

Locuri de munca Delta Recruitment Cautam personal disponibil pentru relocare in Sibiu
Delta Recruitment
Calarasi, Tulcea, Galati
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania International Recruiter with Russian
British American Shared ...
BUCURESTI, Job national
Cluj Napoca
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 23.06.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...