Stefanini Romania

BPO & Servicii

• Site: www.stefanini.com

Forum despre Stefanini Romania

gabriel Miercuri, 02 Ian 2013

un email ceva sa trm un cv?Multumesc

laurian Joi, 06 Dec 2012

cam cat castiga un Operations Manager la Stefanini?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Stefanini Romania
. Marti, 04 Dec 2012

Salutare, depre sediul din Sibiu stiti ceva inside-uri? M-ar interesa sa stiu cum sunt colectivul, managementul, mediul de lucru daca e foarte stresant, orice detalii mi-ar fi de folos. Multumesc anticipat!

anonim Luni, 03 Dec 2012

Pentru cei interesati de companie: este ok, salariu de inceput este unul mediu pentru ...

nup Miercuri, 14 Noi 2012

@stefanini ... depinde pe ce limba/ proiect te angajezi, si da s-ar putea sa iei daca o ...

stefanini Miercuri, 07 Noi 2012

m-au sunat cei de la stefanini, am trecut azi testul de lb si m-au sunat tot azi pt un ...

Cristin Vineri, 26 Oct 2012

Nu sunt salarii mari, dar nici mici. Undeva medie (sub medie), acum depinde si de proiect.

amonim Miercuri, 17 Oct 2012

lamurire: Stefanini IT Solutions a achizitionat grupul TechTeam in 2010, asadar acum ...

Mark Miercuri, 10 Oct 2012

@lol... E pe bune ceea ce-ai scris mai sus sau e ceva in genu "lol" ?! :-)Mi se ...

lol Luni, 08 Oct 2012

@Mark - e in jur de 15 mil + bonuri+ abonament ratb/metrou

vpower Luni, 08 Oct 2012

John78, ti-a raspuns cineva cu privire la intervalul salarial pentru Service Desk ...

Mark Joi, 04 Oct 2012

Helpdesk Travel Agent French and English...how much ??? :-)Pozitia este in cadrul ...

Cristina Marti, 18 Sep 2012

Salut tuturor!Urmeaza sa intru si eu in procesul de recrutare la Stefanini. As vrea sa ...

matei Marti, 11 Sep 2012

as dori sa stiu ce proiecte sunt in stefanini pe IT.

andrei Sambata, 25 Aug 2012

Salut. Cum este atomosfera in companie pe IT? Salarii orientative pt QA intr 3-5 ani ...

- Luni, 06 Aug 2012

Intre 2000 si 2500 RON pe Travelport. Nu stiu cum se scaleaza experienta de 5 ani la ...

Vlad Sambata, 04 Aug 2012

Salutare. Am observat mai sus ca s-a mai pus intrebarea "Care este salariul ...

gonzales Vineri, 27 Iul 2012

Se dau in aceeasi zi testele de engleza limba straina si calculator

d9lg Marti, 24 Iul 2012

@sp33dy In ce au constat testele si tehnic pe engleza si italiana? Le-ai dat in aceeasi ...

manu Marti, 10 Iul 2012

ce se mai aude despre TechTeam? cum este interviul de angajare la ei?

Locuri de munca Teleperformance Romania If you speak advanced German or French, APPLY at this job!
Teleperformance Romania
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Camusat Rom Telecomunicatii STRUCTURAL DESIGN ENGINEER
Camusat RomTelecomunicatii
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Project Manager - Finance
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Contabil Junior cu limba franceza - Bucuresti
VEO Worldwide Services
Last update: 20.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment General Ledger with German wanted in Bucharest! RS
Last update: 10.08.2017
Network engineer
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?