Sykes Enterprises Eastern Europe

Fax: 0374.165.010
    Site: www.sykes.com

Forum despre Sykes Enterprises Eastern Europe

Lya Marti, 05 Aug 2014

Buna, si eu am maine un interviu telefonic pentru consultant pe germana.Mi-au spus ca interviul va dura aprox 10 minute.Ma puteti ajuta putin cam ce intrebari pot fi la axcest interviu telefonic,respectiv ce salarii sunt pe germana?

@r@nk@ Vineri, 01 Aug 2014

Salut! Rog pareri avizate referitoare la postul de team leader limba maghiara: program de lucru, manageri/superiori/colegi, atmosfera de lucru, salar, pro si contra. Multumesc!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sykes Enterprises Eastern Europe
asa... Miercuri, 30 Iul 2014

Pacat daca sa ajuns sa se multumeasca lumea cu 1200 ron cand esti certificat intr-o limba....

....si apoi ne mai mira de ce nu creste nivelul de trai...uite de asta ca , accepta lumea orice si pe oricat bani

netsky Miercuri, 18 Iun 2014

BunaAm fost si eu la sykes si am completat testele pe calculator, dupa aproximtiv 1 ...

Piccola Luni, 05 Mai 2014

Buna Ralu,Ai putea sa incerci la Emerson, au foarte multe job-uri pe italiana.Este mult ...

Set Joi, 10 Apr 2014

ServusAm intrat pe aceasta firma din curiozitate pentru ca gasisem un job care mi-a atras ...

Ralu Marti, 18 Mart 2014

Multumesc,Piccola! Am primit deja oferta de munca si e asa cum zici tu...Am ramas ...

Piccola Miercuri, 05 Mart 2014

Hey Ralu&Lora. Am lucrat aproximativ doi ani la Sykes pe limba italiana, contul ...

Ralu Miercuri, 19 Feb 2014

Lora, apelez si eu la buna vointa ta...As dori informatii in legatura cu interviul pe ...

Ralu Miercuri, 19 Feb 2014

Salut! Sunt Ralu si sunt interesata de tot ce e legat de partea italiana in aceasta ...

Miha Vineri, 07 Feb 2014

As dori sa stiu care e atmosfera la Language Academy. la ce nivel sunt tinute cursurile, ...

mada Vineri, 10 Ian 2014

nu stie nimeni in ce consta primul test scris

ale Joi, 09 Ian 2014

Lora imi poti zice te rog in ce a constat interviul tau?

ale Joi, 09 Ian 2014

Ana ai putea sa imi dai o adresa de mess

adriana Sambata, 14 Dec 2013

Buna! In legatura cu mediul de lucru la Sykes,iata adevarul-adevarat si nimic in afara de ...

ana Miercuri, 11 Dec 2013

buna ziua am citit toate cele enuntate mai sus si sunt surprinsa si nu atat de mult...as ...

lora Marti, 10 Dec 2013

buna sunt si eu o viitoare angajata sykes pe italiana .... sper sa nu regret ... ce ...

d Sambata, 07 Dec 2013

stie careva ce orar au cei de la sykes pe 24 si 31 dec?

k Luni, 02 Dec 2013

Same here...am fost si la test, si interviu telefonic and nothing! Inca mai astept ... ...

Deea Sambata, 30 Noi 2013

Imi puteti spune va rog careveste programul de lucru pe engleza?, merci anticipat!

Locuri de munca Manpower Romania Front End Developer
ManpowerGroup Romania
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Rompetrol Grup - KazMunaiGas Internship Rompetrol 2017 - Marketing
KMG International (Rompetrol)
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC TURISM: Agent Call Center PORTUGHEZA - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Cluj Napoca calea Baciului (f/m)
LIDL Romania
Cluj Napoca
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca HP Inc. Channel Pricing Advisor (#3012996)
HP Inc.
Last update: 24.07.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...