Takko Fashion International

Comert

• Site: www.takko.ro

Forum despre Takko Fashion International

geor_gi Vineri, 20 Mai 2016

Lari draga. Nu in toate filiale sunt promovate persoanele potrivite. Sunt cazuri in care oameni care nici macar in piata la taraba nu isi pot gasi un loc de munca datorita comportamentuli indecent si imaginii deosebit de proasta pe care o au ajung sa fie promovate in takko. Sa fim seriosi, la partea de HR, firma asta sta fatal. Nu stiu pe ce criterii se fac angajarile sau promovarile dar macar in filialele din orasele mici unde toata lumea cunoaste pe toata lumea ar putea fi maii atenti. Nu ai cum sa angajezi dar sa si promovezi protagonisti ai unor filmulete care circula in mediul online, filmulete pe care nu pot sa le cataloghez aici.
Ca sa nu creem confuzii, eu nu mai am treaba cu takko prin urmare nu ma poti acuza ca sunt invidioasa dar am ramas in relatii foarte bune cu o parte din colectivul de acolo si crede-ma pe cuvant ca si ei sunt socati, Ar vrea sa vorbeasca despre cazul de mai sus dar nu au cu cine pentru ca la comunicare, firma asta a ramas corigenta.
In rest sunt perfect de acord cu tine. Salariu motivant, program decent, ca une ori este mult de munca, ai dreptate dar sunt si zile moarte

Lari Miercuri, 18 Mai 2016

Buna tuturor, sunt angajata Takko de mai bine de un an. Inainte sa ma angajez am citit si eu comentariile de pe forum, insa nu m-au facut sa dau inapoi :) La Takko am parte de tot ce mi-a lipsit la job-urile anterioare: program de 8 ore, salariu fix motivant, bonuri de masa, sustinere din partea managementului si o promovare. Daca vrei sa vii la munca si doar sa astepti sa treaca cele 8 ore de munca, nu esti potrivit pentru Takko. Ca la orice job din lume, trebuie sa muncesti, sa ai vointa, determinare si atitudine pozitiva. Doar asa poti faci o cariera in fashion. Daca esti performant nu te da nimeni afara!!! Cine si-ar dori sa investeasca timp intr-un angajat 3 luni de zile, ca mai apoi sa il dea afara?! Bafta!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Takko Fashion International
and_62 Marti, 26 Apr 2016

Majorari de salariu nu exista, se lucreaza multe ore suplimentare de care nu se tine cont. Toti cei din conducere sunt de o aroganta magnifica! Pentru o persoana aflata la inceput, e ok...dar nu iti poti construi o cariera la Takko. Nu exista sanse reale de promovare.

Bombastic Duminica, 17 Ian 2016

Buna seara!!Care mai este atmosfera la takko in momentul de fata si ce salariu ar avea un ...

NNN Sambata, 14 Noi 2015

Si doresc sa cunosc detalii despre cele doua saptamani de practica in strainate ...

NNN Sambata, 14 Noi 2015

Am aplicat pt postul de director magazin si doresc sa stiu daca deconteaza cheltuielile ...

ali_123 Marti, 12 Mai 2015

Buna! am aplicat si eu la Takko pentru director adjunct, dar momentan am o slujba. Nu e o ...

adsl Joi, 04 Sep 2014

Ce se face la proba practica?

Florin Vineri, 27 Iun 2014

@raluca, mare in sensul ca s-au strans toti dir de magazine din tara (sau aproape toti). ...

raluca Vineri, 20 Iun 2014

Ptr ce marea sedinta? Vreo schimbare ceva?@Florin stii ceva?

anonim Joi, 19 Iun 2014

a fost pe 23-24 mai..

anca Miercuri, 18 Iun 2014

Am lucrat si eu in aceasta firma, si este exploatare maxima.

Florin Miercuri, 14 Mai 2014

Se anunta mare sedinta mare, la ramada hotel din buc cu tot dir. de magazine. Stie cineva ...

raluca Luni, 24 Feb 2014

La ce filiala ai lucrat ,,no name ,, ?

a Marti, 11 Feb 2014

@ mayaNu m-au mai sunat, deci raspunsul a fost nu. Bafta tie, poate tu ai mai mult noroc.

No name Luni, 10 Feb 2014

Buna...am citit cateva dintre comentariile de mai sus...sunt po proaspata-fosta angajata ...

.maya Joi, 06 Feb 2014

a.. te-au mai sunat sa iti dea raspunsul? Mai stii cva?

a Joi, 30 Ian 2014

Toti cei angajati la Takko au trecut prin atatea interviuri,teste,cursuri si iar ...

maya Miercuri, 29 Ian 2014

Ms a . Am citit multe pareri contra si fff putine pro . Acum nu stiu ce sa zic Nu stiu pe ...

a Miercuri, 29 Ian 2014

Multumesc Tko. Asa cred si eu ca al doilea a fost ceva de atentie, stres .Nu stiu daca ...

Locuri de munca Talent Stream Accounts Payable - German Speaker
Talent Stream
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca UPA Solutions Customer Suport - Franceza
UPA Solutions
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Operator Call Center Telecomunicatii - ROMANA - Bucuresti
Competence Call Center
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...