Teleperformance Romania

BPO & Servicii

• www.teleperformance.com

Forum despre Teleperformance Romania

Irina Joi, 29 Aug 2013

Am vazut ca au 50 de posturi disponibile-call center!

Nickname Marti, 27 Aug 2013

Daca esti pe proiectul CST, training-ul dureaza 3, maxim 4 saptamani. In acest timp veti da si vreo 3-4 teste scrise iar media obtinuta din notele testelor va conta. Trebuie sa ai peste 7,50 daca mai tin bine minte... ca la scoala. Desigur, la final dai un test din teorie si aplicatiile pe care le vei utiliza ca angajat. Daca esti la limita, nu prea stii tot ce trebuie, iti ofera inca 1-3 zile de trainig "pe casca", adica vei sta langa un angajat si vei asculta cum decurge convorbirea, el va vorbi cu clientul, tu vei introduce datele in calculator/le vei analiza, ma refer la datele de cont ale clientui.
Rar cineva e dat afara imediat dupa trainig, numai daca este tupeist/delasator, daca se vede clar ca nu are chef de munca.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Teleperformance Romania
Elena Luni, 26 Aug 2013

Am fost acceptata, stie cineva cat dureaza training-ul ?

iki Vineri, 16 Aug 2013

Se mai fac angajari?

Mircea Luni, 01 Iul 2013

Am fost la un interviu pentru Teleperformance , acum o luna. Locatia : fix langa Kaufland ...

Nickname Luni, 27 Mai 2013

Cand am fost sunat de Teleperformance pentru a ma prezenta la un interviu, am cautat ...

eu2 Sambata, 25 Mai 2013

stie cineva ce proiecte mai au si care sunt salarile ?

Nic Sambata, 25 Mai 2013

aceasi intrebare ca si @ gjhf ce proiecte au in prezent ?pe site nu am vazut nimic ...

gjhf Joi, 23 Mai 2013

ce proiecte au?

buna dimineata Miercuri, 22 Mai 2013

#ron pt ce limba straina ? vezi ca salariul lor este in euro dar e o mica chichita cu ...

ron Marti, 21 Mai 2013

ce salarii mai sunt pt Operator Relatii Clienti Customer Support?

cristina` Duminica, 19 Mai 2013

Maine am si eu interviu .. sper sa fie bine

anonim Marti, 14 Mai 2013

Eu am lucrat in aceasta firma timp de trei ani si am ocupat functia de operator call ...

Matusalem Marti, 14 Mai 2013

E decizia ta "eu".

eu Marti, 14 Mai 2013

am primit invitatie la interviu. Sa ma duc sau nu ? are rost?

Elena Vineri, 08 Feb 2013

Acum ceva timp,mai precis acum doi ani am dat un interviu la Teleperformance pe limba ...

TP Miercuri, 09 Ian 2013

Programul depinde pe ce proiect lucrezi...ti-l poti face in functie de nevoile tale,ai ...

Alina Duminica, 06 Ian 2013

Puteti oferi mai multe informatii? Pe mine m-ar interesa un post inbound insa pe o ...

ada Vineri, 23 Noi 2012

Am si eu un interviu la ei pentru operator call center. a lucrat cineva pe acest ...

Locuri de munca Manpower Romania Consultant Retentie Clienti - Call Center Vodafone Brasov
ManpowerGroup Romania
Brasov
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Ofiter Credite - Showroom Timisoara
eMAG
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?