TIAB SA

Fax: 021.302.1231
    Site: www.tiab.ro

Forum despre TIAB SA

marinas16 Vineri, 03 Iun 2016

Buna! vreau sa imi expun si eu experienta pe care am avut-o cu TIAB INFRA Bucuresti.
Am fost la 3 interviuri Tiab cu diferite persoane din conducere si mi s-a spus ca va urma un raspuns final in urma consultarii dintre directorul de sucursala si vicepresedintele companiei pe Romania insa dupa o saptamana nu am primit nici un raspuns. Aceste 3 interviuri le-am avut in decurs de 2 sapt.
Eu de buna credinta am sunat dupa o sapt de la ultimul interviu avut pt a verifica daca s-a luat o decizie insa am fost 'trimisa la plimbare' pe romaneste.
Mi s-ar parea fair - play sa isi asume si aceasta parte finala din procesul de recrutare, si anume de a da un raspuns catre candidatul respins. Eu asta inteleg din lipsa raspunsului- respingerea.

Mihaela_Alexandra Luni, 29 Feb 2016

buna!
revin cu informatii despre firma TIAB...am fost la ei la un interviu pentru postul de Specialist Achizitii si totul a decurs ok..
Persoanele cu care am sustinut interviul erau destul de tinere si foarte ok, amabile, glumete.
Ca si grila de salarizare mi sa spus ca au prime de Craciu(300 lei), Paste, Prima de vacanta (900 lei), beneficii pentru copii(pentru cei care au), bonuri de masa si transpost pentru personalul tesa...

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in TIAB SA
Mihaela_Alexandra Miercuri, 24 Feb 2016

buna ziua,

As dori si eu mai multe detalii despre aceasta firma (conditii de munca, salarii, program)

Multumesc!

Locuri de munca Compania Municipala Strazi Poduri si Pasaje Bucuresti
Compania Municipala Strazi ...
Locuri de munca Compania Municipala Strazi Poduri si Pasaje Bucuresti
Compania Municipala Strazi ...
Sales Support
colegitraininguri
Mediu de lucru placut, colegi ok.
Call Center Department
Colegii sunt de treaba.