Tiger Amira Com

1.5
  • Site: www.tigeramira.ro

Forum despre Tiger Amira Com

paula Sambata, 11 Oct 2014

la toate cele mai de sus , adaug si faptul ca
1. esti constrans sa semnezi modificarea contractului de munca de la cele 8 ore de pe contract( si 10 ore lucrate in realitate ), la 4 ore in contract , dar programul de lucru e normal (10 ore/zi ) fara nici un beneficiu , nici macar de bun simt .
2. zilele , oficial libere, le lucrezi, la fel constrans sa semnezi, ca vrei sa lucrezi
3. daca lucrezi intr-unul din departamentele mai aglomerate , asta presupune , statul la munca peste program , fara nici un beneficiu
4. daca nu ai cunostinte in firma , esti bataia de joc, pana se satura de tine si te dau afara, daca nu cumva nemaisuportand pleci tu de bunavoie , si de cele mai multe ori se lucreaza bine , sa pleci tu de bunavoie

miki Miercuri, 11 Dec 2013

Nu va recomand din punctual de vedere al salariului: neplata la timp a salariilor ( a fost pe perioada iernii cand nu am luat aproximativ 3 luni banii ), pe cartea de munca se plateste mai putin ( minimul, respectiv 800 pt.studii medii si 1300 pt.studii superioare), nesiguranta platii diferentei de salariu la plecarea din firma.
Programul de lucru este de la 8 la 18 , deci 10 ore, cu foarte putine exceptii de 8h/zi ( la contabilitate pt.functiile mai joase si departamentul receptii).
Marire de salariu nu prea sunt sanse.Mie mi s-a intamplat sa negociez o suma si la primirea banilor in plic sa constat ca am primit mai putin.

Locuri de munca Hornbach Romania
Yves Rocher Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Testare manuala
Un loc in care poti sa inveti foarte multe lucruri pentru ca esti aruncat in groapa leilor
Coordonator birou
Echipa tanaraProgram de luni pana vineriNu e nevoie de experienta, doar cunostinte minime de ...
- team-building-uri decente- cateva reduceri la diverse servicii- sansa de a cunoaste multi oameni- ...
Security Officer
Agent vanzari