Tiger Amira Com

1.5
  • Site: www.tigeramira.ro

Forum despre Tiger Amira Com

paula Sambata, 11 Oct 2014

la toate cele mai de sus , adaug si faptul ca
1. esti constrans sa semnezi modificarea contractului de munca de la cele 8 ore de pe contract( si 10 ore lucrate in realitate ), la 4 ore in contract , dar programul de lucru e normal (10 ore/zi ) fara nici un beneficiu , nici macar de bun simt .
2. zilele , oficial libere, le lucrezi, la fel constrans sa semnezi, ca vrei sa lucrezi
3. daca lucrezi intr-unul din departamentele mai aglomerate , asta presupune , statul la munca peste program , fara nici un beneficiu
4. daca nu ai cunostinte in firma , esti bataia de joc, pana se satura de tine si te dau afara, daca nu cumva nemaisuportand pleci tu de bunavoie , si de cele mai multe ori se lucreaza bine , sa pleci tu de bunavoie

miki Miercuri, 11 Dec 2013

Nu va recomand din punctual de vedere al salariului: neplata la timp a salariilor ( a fost pe perioada iernii cand nu am luat aproximativ 3 luni banii ), pe cartea de munca se plateste mai putin ( minimul, respectiv 800 pt.studii medii si 1300 pt.studii superioare), nesiguranta platii diferentei de salariu la plecarea din firma.
Programul de lucru este de la 8 la 18 , deci 10 ore, cu foarte putine exceptii de 8h/zi ( la contabilitate pt.functiile mai joase si departamentul receptii).
Marire de salariu nu prea sunt sanse.Mie mi s-a intamplat sa negociez o suma si la primirea banilor in plic sa constat ca am primit mai putin.

Developer
- colegii ok- te ajuta si exista suport personal- locatia e ok ca sunt multe restaurante in ...
Tehnician IT
salariu bun , beneficii bune