TMF Romania

Fax: 021.316.6838
    Site: www.tmf-group.com

Forum despre TMF Romania

Raisa Marti, 03 Sep 2013

Am fost sunata azi sa ma prezint la interviu azi la ora 17. Pentru receptionista.Cum este ?

Adrian Luni, 02 Sep 2013

Cum este programul de lucru la aceasta firma?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in TMF Romania
Liliana Luni, 02 Sep 2013

Si eu am fost chemata pt receptie salariul care-l ofera este de 750 lei plus bonuri .Vreau sa stiu programul pt part time? Si daca se da vreun test.

AndreeaP Luni, 02 Sep 2013

Am fost chemata la interviu pe postul de receptionista. Salariul mi l-a spus la ...

jbener Vineri, 19 Iul 2013

@ salariul de pornire la genpact 3600 de lei nu cred ca a fost in vecii vecilor amin

Ilinca Joi, 18 Iul 2013

Stie cineva care ar putea fi salariul pentru internal controller?Multumesc

V. Luni, 08 Iul 2013

Buna ziua, Avand in vedere ca am avut externalizata contabilitatea la TMF, stiu de la ...

corina Vineri, 05 Iul 2013

Ce program au ? Se platesc orele suplimentare ?

Monica Joi, 30 Mai 2013

*dupa 3 saptamani

Monica Joi, 30 Mai 2013

Eu am fost chemata sa dau un test pe la sfarsitul lunii aprilie si dupa 2 saptamani de la ...

sarj Miercuri, 29 Mai 2013

Buna ziua! va rog, daca ma puteti ajuta cu un raspuns legat de profesionalismul celor de ...

absinth Marti, 28 Mai 2013

receptioner pt part time este aproximativ 10 milioane cu tot cu bonuri, deci undeva pe la ...

noname Marti, 28 Mai 2013

imi poate spune si mie cineva daca se merita postul de receptioner ? un salariu ceva ?

Jenny Luni, 27 Mai 2013

Buna ziua tuturoe. As aveaa si eu o intrebare pt cei care au lucrat la TMF... postul de ...

Delia Sambata, 18 Mai 2013

Junior accountant..Sper sa fie bine ca am mari emotii.

absinth Sambata, 18 Mai 2013

Poti sa stai linistita, nu e criteriu decisiv. Important e ce faci sau ce ai facut la ...

Delia Vineri, 17 Mai 2013

Buna,Am si eu interviu luni si vroiam sa stiu daca tot interviul se sustine in engleza ...

gigi Marti, 14 Mai 2013

pentru absinthulets! :P - am lucrat si eu acolo :)))) , per ansamblu nu mi s-a parut rau. ...

absinthulets! Miercuri, 01 Mai 2013

Eu nu stiu de unde stie GIGI salariile din TMF :))) ... dar clar nu e ce spune el ...

Nik Vineri, 26 Apr 2013

@gigiSalariile sunt net sau brut?

Locuri de munca Accenture Romania Warranty Claims Assessor with German - Entry Level Opportunity
Accenture
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Help Net Farma Specialist Recrutare
Help Net
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca General Electric Romania Inginer Controlor Calitate - profil electric
General Electric
Last update: 02.06.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...