TNS CSOP

• Profil activ
  • Site: www.csop.ro

Forum despre TNS CSOP

Decu Marti, 27 Iun 2017

Am muncit aproape doi ani si am fost foarte dezamagit. Interviul profesionist dar apoi atmosfera incarcata, oameni demotivati si nemultumiti, Bataie de joc, contractul este de colaborare inca si te mint ca primesti bonusuri. Mult haos si proceduri de lucru neclare. Nu va recomand nici CATI nici teren

Miha1989 Miercuri, 03 Aug 2016

Hei! am indraznit sa ma duc la un interviu dupa ce am vazut anuntul pe Facebook. Aveam emotii avand in vedere tot ce am citit aici, dar am zis totusi sa incerc....faza e ca sunt chiar OK!!! Adica plata este la ora, dau 6 lei/ora....mi se pare ok pentru un prim job. Am deja 3 luni de cand lucrez la ei, am contract, programul il pot modela dupa cum pot ajunge eu, colectivul e ok. RECOMAND!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in TNS CSOP
eu Vineri, 24 Oct 2014

de acord cu simona

simona Joi, 23 Oct 2014

plata se face diferentiat..de la un chestionar la altul..te cheama pentru un anumit ...

alin Joi, 16 Oct 2014

corect. plata mai nou este de 3lei h.

no name Vineri, 10 Oct 2014

Au un sistem de plata" bine pus la punct" 3 lei pe ora si plata pe chestionar ...

OPERATOR Vineri, 10 Oct 2014

se intarzie cu plata..iei banii la 2 luni in cel mai bun caz daca nu se mai intarzie :)

ipotetic... Vineri, 10 Oct 2014

Cel mai prost sistem de plata.3lei pe ora...bataie de joc, nu se merita sincer.

o fosta colaboratoare Miercuri, 16 Iul 2014

hello! si eu am lucrat 3 luni la ei,am gasit jobul pe anuntul telefonic, a fost ok,se ...

alexaly94 Joi, 24 Apr 2014

Am inteles,e in regula.Majoritatea par multumiti! Inseamana ca sunt seriosi.Se dau cumva ...

elena Miercuri, 23 Apr 2014

7 lei ora. Programul e flexibil, poti sa ti-l modelezi in functie de facultate sau de ...

alexaly94 Duminica, 06 Apr 2014

cam cat castigai pe luna?si cam ce program aveai?

Sociolog Sambata, 05 Apr 2014

Am muncit pentru csop 2 ani de zile,am fost multumita.

Locuri de munca Vauban SQL Developer
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?