Top Brands Distribution

Fax: 021.352.7851
    Site: www.tbd.ro

Forum despre Top Brands Distribution

Slatina Luni, 23 Iun 2014

Eu am lucrat la TBD in perioada 08.2011-02.2012 in Slatina pe o divizie nou creata Adevarul Holding,in care se implementa segmentul de ziare si reviste in toate locatiile cu exceptia celor specializate.Ce pot sa zic...eu cel putin am fost multumit de tot ceea ce s-a intamplat pe aceasta divizie si la mine in oras...Aveam masina de serviciu un Peugeot Expert din anul 2007 leasing,motorina la discretie pe card de Petrom salariul era de 1.000 lei net plus bonuri de masa intr-o prima faza,apoi ne-au scos bonurile.Salariul ti-l virau intr-o data iar bonusul intr-o alta data.Programul meu de lucru era de L-V de la ora 4:30 pana la ora 14.Imi amintesc ca in luna decembrie 2011 am ajuns sa-mi vireze in cont 2250 de lei salariul+bonusurile de target.Multa bafta tuturor !!!

iuli Marti, 13 Mai 2014

Buna ziua. Ce salariu au muncitorii din depozit? Multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Top Brands Distribution
Ana Sambata, 14 Dec 2013

Salut, a lucrat cineva la birourile din Bucuresti?

armin Joi, 29 Aug 2013

Care sunt salariile???

Bilingv Marti, 09 Apr 2013

Cum e managementul firmei? Profesionist, cu studii, sau avansat la locul de munca?

valentin Marti, 19 Mart 2013

am vazut ca au un post de agent vanzari diponibil pentru orasul bucuresti,stie cineva ...

nicu Marti, 19 Mart 2013

salutimi poate da cineva o adresa de contact valabila pentru aceasta firma?multumesc

andrei Joi, 14 Mart 2013

Salut, cat castiga un distribuitor in aceasta firma?

Locuri de munca Hipo.ro Frontend developer - colaborator project based
Portalul hipo.ro
BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national
Last update: 13.06.2017
Locuri de munca Sales Consulting ACCOUNTS RECEIVABLE WITH ENGLISH, Location: Cluj-Napoca
SalesConsulting
Cluj Napoca
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Order Analyst with Czech needed in Bucharest! RS
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Premium IT Technologies / PITT Sales Representative - German language
Premium IT Technologies
Last update: 31.05.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Satu Mare (f/m)
LIDL Romania
Satu-Mare
Last update: 02.08.2017
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...