Tuchi Copy Center SRL

Tuchi Copy Center SRL

• Site: www.tuchi.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Forum despre Tuchi Copy Center SRL

Crisstina Marți, 23 Feb 2016

M-am hotarat in ultima clipa sa nu ma mai angajez la ei asta de ce?!!
Pe langa cele mentionate de mine in prima postare:
- nu au fost foarte clari in privinta programului l-am aflat ulterior de la o angajata de acolo cu care am stat pe una din locatiile lor ca lucrezi 12 ore cu un singur liber pe saptamana iar o data la 2 saptamani ai si un week-end liber.De ce se lucreaza 12 ore pentru ca nu au destui oameni.
Si asa ca o observatie am auzit o discutie dintre femeia care facea programul angajatilor si o angajata ca o alta angajata vrea sa plece de la ei.Si ca sa nu mai zic de colegii de acolo iti arata ce sa faci acolo dar daca esti nou angajat esti total exclus,atmosfera in ceea ce priveste colectivul lasa de dorit.Nu recomand aceasta firma!!!

axryu Luni, 22 Feb 2016

@ Crisstina - Te sfătuiesc să stai departe de acest fel de firme.
Dacă o firmă nu mai apare în registrul comerţului înseamnă că are activitatea suspendată.
Eu mă feresc de orice firmă care nu îşi declară profitul sau care se declară pe pierdere pt că înseamnă că poţi fi dat afară oricând pe motiv că nu sunt bani în firmă şi nici nu poţi obţine nici un credit (băncile verifică situaţia financiară a firmei).
Salariile pot fi întârziate etc.
Căutaţi înainte. pe listafirme.ro date despre firmele la care apicati.

Ingrid009 Sâmbătă, 20 Feb 2016

Bafta Crisstina. Poate revii dupa o perioada si ne zici cum este. Eu sunt sigura ca o sa fie bine.

Răspunde

Oferte care ți s-ar potrivi

Crisstina Vineri, 19 Feb 2016

Daca a mai lucrat sau lucreaza cineva la aceasta firma astept raspuns.Mltumesc anticipat

Crisstina Vineri, 19 Feb 2016

Am fost intr-o situatie asemanatoare culmea tot la un centru de xerox iar acolo nu m-au ...

Ingrid009 Vineri, 19 Feb 2016

Crisstina nu cred ca sunt 100% actualizate datele. Din moment ce firma figureaza la ...

Crisstina Vineri, 19 Feb 2016

in urma unei vizite la adresa ...