Software/Tehnologii

• Site: www.ubisoftgroup.com

Forum despre Ubisoft Romania

radu Miercuri, 27 Mart 2013

nimeni nu zice cat ia un Game Master pe germana la Ubisoft?
bazil Marti, 26 Mart 2013

Grafician 3d intermediate to senior care tre sa faca si 2d la acelasi nivel si level art ca un senior : 650-700 de euro.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ubisoft Romania
alex Marti, 26 Mart 2013

si inafara de postul de tester , la restu cat se plateste ?
Micu Duminica, 24 Mart 2013

Poate cineva sa-si spuna parerea despre cum se desfasoara atmosfera ca SysAdmin la ...
eric Duminica, 24 Mart 2013

Tester - in jur de 1000 de ron din cate stiu; overtime se face si se plateste
alex Sambata, 23 Mart 2013

Deci , pana la urma care sunt salariile ? fara explicatii si altele post - salariu = ?
Mihaela Marti, 19 Mart 2013

Am fost la doua interviuri la ei pentru postul de Front desk analyst post pe care il au ...
elena Luni, 04 Mart 2013

o mica intrebare se uita cineva pe aplicatiile de pe bestjobs? sau angajarile se fac ...
hexe Luni, 04 Mart 2013

@dramaNu, imi pare rau.
Drama Sambata, 02 Mart 2013

Hello. Puteti sa-mi spuneti mai multe detalii despre interviul de Game tester? Am inteles ...
vera Marti, 19 Feb 2013

norocul e intotdeauna de partea mea :P multam fain! si e pe spaniola! buenas noches!
m&m Marti, 19 Feb 2013

da, poate e pe spaniola. dar eu zic ca e pe italiana :D
vera Marti, 19 Feb 2013

si de unde stii ca pe italiana? poate e pe spaniola
m&m Marti, 19 Feb 2013

in jur de 400 de euro, daca ai noroc.
vera Marti, 19 Feb 2013

si salariu ai idee cam cat ar fi?
m&m Marti, 19 Feb 2013

te referi pe italiana? in fine, s-ar putea sa fie si pe altceva.practic trebuie sa ...
vera Marti, 19 Feb 2013

daca ai idee despre linguistic tester, cum este, ce salarii sunt, ce presupune procesul ...
m&m Marti, 19 Feb 2013

intrebarea ta legata de tester, e un pic cam generala nu crezi? unde ai vazut tu pozitia ...
vera Marti, 19 Feb 2013

o intrebare cat este salariul pentru linguistic tester?
hexe Luni, 18 Feb 2013

Vroiam sa spun "si, majoritatea angajatilor sint oameni de calitate" . Scuze ...

Locuri de munca Sales Consulting Accounts Payable with Polish
SalesConsulting
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca World Trading Markets Consultant Financiar
WORLD TRADING MARKETS
BUCURESTI, Ilfov, Otopeni
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Equipment Project Engineer - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...