IT&C

• Profil companie inactiv
  • www.ubisoftgroup.com

Forum despre Ubisoft Romania

Dan Luni, 08 Apr 2013

Ce puteti sa-mi spuneti despre testul practic pt game tester? e complicat? cum ar trebui sa privesc lucrurile? pe ce ar trebui sa ma focusez? :)

ela Sambata, 30 Mart 2013

Sa inteleg ca daca nu esti selectata, nu primesti niciun feed back? La mine a trecut aproape o luna si nimic.. Si imi doresc tare mult.. :( Sunt dezamagita de ei daca nici un mail nu trimit, oricare ar fi raspunsul..

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ubisoft Romania
radu Miercuri, 27 Mart 2013

nimeni nu zice cat ia un Game Master pe germana la Ubisoft?

bazil Marti, 26 Mart 2013

Grafician 3d intermediate to senior care tre sa faca si 2d la acelasi nivel si level art ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

alex Marti, 26 Mart 2013

si inafara de postul de tester , la restu cat se plateste ?

Micu Duminica, 24 Mart 2013

Poate cineva sa-si spuna parerea despre cum se desfasoara atmosfera ca SysAdmin la ...

eric Duminica, 24 Mart 2013

Tester - in jur de 1000 de ron din cate stiu; overtime se face si se plateste

alex Sambata, 23 Mart 2013

Deci , pana la urma care sunt salariile ? fara explicatii si altele post - salariu = ?

Mihaela Marti, 19 Mart 2013

Am fost la doua interviuri la ei pentru postul de Front desk analyst post pe care il au ...

elena Luni, 04 Mart 2013

o mica intrebare se uita cineva pe aplicatiile de pe bestjobs? sau angajarile se fac ...

hexe Luni, 04 Mart 2013

@dramaNu, imi pare rau.

Drama Sambata, 02 Mart 2013

Hello. Puteti sa-mi spuneti mai multe detalii despre interviul de Game tester? Am inteles ...

vera Marti, 19 Feb 2013

norocul e intotdeauna de partea mea :P multam fain! si e pe spaniola! buenas noches!

m&m Marti, 19 Feb 2013

da, poate e pe spaniola. dar eu zic ca e pe italiana :D

vera Marti, 19 Feb 2013

si de unde stii ca pe italiana? poate e pe spaniola

m&m Marti, 19 Feb 2013

in jur de 400 de euro, daca ai noroc.

vera Marti, 19 Feb 2013

si salariu ai idee cam cat ar fi?

m&m Marti, 19 Feb 2013

te referi pe italiana? in fine, s-ar putea sa fie si pe altceva.practic trebuie sa ...

vera Marti, 19 Feb 2013

daca ai idee despre linguistic tester, cum este, ce salarii sunt, ce presupune procesul ...

m&m Marti, 19 Feb 2013

intrebarea ta legata de tester, e un pic cam generala nu crezi? unde ai vazut tu pozitia ...

Locuri de munca evoMAG Agent Service - Tehnician IT
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Metro Systems Romania Business Solutions Analyst
Metro Systems Romania
Reprezentant vanzari
Salariu atractiv, job dinamic, manager si colegi deosebiti.
Mediul de lucru;Intelegere;Colaborare
Colegii de serviciu, posibilitatea de a lucra part time, nu te plictisesti
Project Engineer
Stivuitorist