UPC Romania

• Site: www.upc.ro

Forum despre UPC Romania

johnionut Joi, 29 Ian 2015

Buna ziua ,
Am un interviu la UPC pentru Business Consultant , probabil Hunter B2B, pe regiunea Iasi.
A mai lucrat cineva , imi poate spune cate ceva despre conditiile de munca, salarizare , etc ?
Multumesc,

dodo Luni, 15 Dec 2014

Coordonatorul zonal portofoliu si venituri are in subordine mai multe magazine din orasul in care isi desfasoara activitatea, sau el coordoneaza doar echipa dintr-un singur punct de lucru?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in UPC Romania
dodo Miercuri, 10 Dec 2014

Care este pachetul salarial pentru Coordonator zonal portofoliu si venituri? Multumesc

Flavius Luni, 08 Dec 2014

Salutare! As fi si eu interesat de programul si salariul managerilor de conturi, daca ...

Andrei M. Luni, 08 Dec 2014

Buna seara, as vrea sa aflu si eu daca stie cineva salariul si programul de lucru al unui ...

parere Joi, 20 Noi 2014

Am lucrat aproape 2 ani in departamentul comercial door2door Cluj. A fost experienta ...

mile Luni, 10 Noi 2014

@lore800 lei in Bucuresti

Lore Sambata, 08 Noi 2014

Buna. Stie cineva care ar fi salariu pentru angajatii din casierii, gen Responsabil ...

hek Marti, 04 Noi 2014

@nou in domeniu exista o grila de comisionare pe care trebuie sa o inveti cand te ...

Miny Duminica, 26 Oct 2014

@nou in domeniuPai ce vrei sa primesti?daca nu faci target-ul mai bine stai acasa la ...

nou in domeniu Miercuri, 22 Oct 2014

Am si eu cateva intrebari sper ca ma puteti ajuta . Nu am mai lucrat si nu sunt asa ...

Vlad Miercuri, 08 Oct 2014

@sandu:Salariul este acceptabil, programul este normal.

sandu Miercuri, 08 Oct 2014

Stie cineva cat est salariu pt.operator plati si care este programul?

x Sambata, 27 Sep 2014

Firma este ok, se respecta angajatul, salariu la timp, bonuri de masa la timp, concediu, ...

par Luni, 22 Sep 2014

Stie cineva ce salariu se ofera pentru responsabil achizitii?

Marian Miercuri, 17 Sep 2014

Ma duc la un interviu pe pozitia sef depozit.Stie cineva salariul cam cat este?

para Miercuri, 17 Sep 2014

agent d2d 1200 Ron+ bonuri de masa

nooqs Marti, 16 Sep 2014

Buna,poate cineva, totusi, sa imi spuna, concret, pe unde se invarte salariu pe post de ...

cristina Luni, 15 Sep 2014

Cine poate oferi informatii despre postul Business Analyst Junior de la Upc si despre cum ...

paul Marti, 02 Sep 2014

Last update: 19.06.2017
Locuri de munca Accenture Romania .Net Developer
Accenture
Last update: 12.06.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Inginer Securitate Internet (INET) ? level 2
Societe Generale European ...
Last update: 30.06.2017
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...