Webhelp Romania

BPO & Servicii

• Site: www.webhelp.fr

Forum despre Webhelp Romania

asdfg Joi, 10 Iul 2014

@ghjk Nu te cred. Contractele semnate in ultima vreme la angajare NU sunt pe perioada nedeterminata. ;)
ghjk Miercuri, 09 Iul 2014

@asdfg, tin sa te contrazic, eu tocmai am semnat contractul si e pe o perioada nedeterminata :)
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Webhelp Romania
asdfg Luni, 07 Iul 2014

Desigur! Ei oricum nu mai fac contracte pe perioada nedeterminata. Fac pe 3 luni.

Cata Sambata, 05 Iul 2014

Daca nu ne convine,putem pleca dupa cateva luni?
angajat Sambata, 05 Iul 2014

Nu s-a cerut cazier la angajare
je Joi, 03 Iul 2014

Am fost sunata pentru un post la Webhelp pe proiectul Bouygues, ce puteti sa-mi spuneti ...
fosta@just funny Marti, 01 Iul 2014

Just funny tu esti funny prin ceea ce postezi. Iti explic eu cum stau lucrurile : 1. ...
Angelinne Vineri, 20 Iun 2014

Buna, am si eu o intrebare pentru cei care s-au angajat recent in cadrul firmei (recent ...
cris Marti, 17 Iun 2014

Stie cineva cumva cand vor mai fi proiecte pe back office?
adevarul Duminica, 15 Iun 2014

Unii vor acuza, altii vor apara, iata si parerea mea: Webhelp este un concept de ...
Just funny Vineri, 13 Iun 2014

Buna tuturor, Sunt si eu un simplu angajat Webhelp si intamplator am dat peste acest ...
@ana Vineri, 13 Iun 2014

Pentru ce pozitie ai fost la interviu?
ana Joi, 12 Iun 2014

Astazi am avut interviul cu managerul de proiect, testele le am dat de mult timp , sunt ...
crina Miercuri, 04 Iun 2014

imi spune cineva cu ce se ocupa aceasta firma ? am vazut ca angajeaza si la Ploiesti. ce ...
Mony Miercuri, 04 Iun 2014

Stie cineva ceva despre persoana recent promovata in locul drei directoare de la Gl? Eu ...
K. Marti, 03 Iun 2014

Testul de franceza se sustine pe calculator, este de tip grila si are mai multe parti: o ...
Iona Luni, 02 Iun 2014

Buna...stie cineva in ce consta testul de limba franceza?
abc Marti, 27 Mai 2014

@ M.A.L. te referi la proiecte pe voce? sau chat/mail?
M.A.L Luni, 26 Mai 2014

Depinde de client. Dar nu cred ca sare de 2200. Eu sunt pe franceza pe unul din ...
RDK Miercuri, 21 Mai 2014

Este adevarat ca pentru proiectele pe UK (lb. engleza) salariul sare de 2200?

Locuri de munca Temenos Romania Assistant Financial Controller
Temenos
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca OTP Advisors SRL Direct Sales Representative - Cluj Napoca
OTP Advisors
Cluj Napoca, Job national
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Constanta Str. Soveja (f/m)
LIDL Romania
Constanta
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca EPIC Business Human Strategy Product Manager-Companie import si distributie piese auto
EPIC Business Human Strategy
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Customer Support role with Dutch needed ASAP@
Last update: 30.05.2017
Business consultant
  • Concediu de crestere a copilului
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Tehnician
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Administrator credite
Game tester
Business consultant
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...