Webstyler

Media/Cultura

• Site: www.webstyler.ro

Forum despre Webstyler

nmerrynote Joi, 22 Iun 2017

Si dupa cum le merge afacerea nu e de mirare :)) https://www.listafirme.ro/webstyler-srl-14690202/

nmerrynote Joi, 22 Iun 2017

E atmosfera generala in IT-ul bucurestean, se intampla si la case foarte mari gen Ubisoft, IBM, etc, Iti zic din experienta. Pana nu o sa luam atitudine cat mai mult si cat mai multi, totul va ramane asa. Altcineva a fost in 2017 ? Multumesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Webstyler
SunshineSky Vineri, 15 Ian 2016

Am fost chemata la un prim interviu pentru un post pe Digital Project Manager. Interviul cu tipa de la HR a mers foarte Ok, mi-a spus insa ca voi primi pe mail 2 task-uri pe care sa le rezolv in 2 saptamani. Am rezolvat task-urile, le-am trimis in termenul agreat pe mail si mi s-a spus ca urmeaza sa fiu sunata pentru interviul final cu doamna Project Director. A trecut o saptamana, le trimit mail si intreb ce se intampla daca au apucat sa verifice task-urile. Mi se raspunde ca da, ca sa vin la interviul final cu Project Director. O doamna total neprofesionista care avea cele 18 pagini scrise de mine printate + CV-ul meu si care mi-a spus intr-un sictir debordant ca nici macar nu s-a uitat pe ele.Am ramas paf. Urmatoarea bomba pe care mi-a aruncat-o a fost ca ei nu fac contracte de munca, lucreaza pe drepturi de autor si, in cazuri super-exceptionale, se face un contract de munca cu salariul minim pe economie si restul banilor "la mica intelegere". Si acum regret ca nu m-am ridicat in acel moment de la masa si sa parasesc sala. Interviul a mers din prost in mai prost pentru ca imi pierdusem interesul total si pentru ca mi-am dat seama ca nu as vrea sa lucrez vreodata cu cineva ca doamna respectiva. Mi s-a spus ca voi primi un raspuns pe mail in urmatoarele zile, raspuns care da, ati ghicit, n-a mai venit nici in ziua de azi. Concluzia: de evitat!

Locuri de munca Nielsen Romania Auditor vanzari produse cu amanuntul
Nielsen Romania
Braila, Galati
Locuri de munca 2Performant Digital Performance Specialist (Google AdWords, Facebook Ads)
2Performant
Locuri de munca Mood Media Romania Credit Controller (with german)
Mood Media Romania
Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza reporter Auto