Whyttest

• Profil companie inactiv
  • Site: www.whyttest.com

Forum despre Whyttest

Maria197 Luni, 10 Iul 2017

Totul pare bine si frumos, oamenii par foarte ok, ti se promite foarte multe si putine se realizeaza.
Daca intarzii ti se taie un bon si se contorizeaza daca ai intarziat un singur minut, ca la comunisti. Se lauda ca iti acorda bonus anual si se lauda ca au sa imparta angajatilor mii de euro ca si bonus dar mai mult de 3-4 milioane nu vezi.
Fiecare salariu difera, nu exista egalitate desi functiile sunt la fel.
La comunicare stau foarte prost deoarece azi vor ceva de la tine si maine neaga si esti tras tot tu la raspundere pentru nebunia lor.
Nu recomand aceasta firma, mai bine mergeti la EA.

AliceSobr Marti, 10 Ian 2017

Sa incep prin a spune ca este o firma cu principii comuniste. Daca intarzii ti se taie un bon de masa, intarzaierile sunt contorizate la minut fara posibilitate de recuperare.
La capitolul comunicare cu managementul, nu ti se spune exact ce ai de facut iar daca ti se spune azi ceva maine nu mai stie nimic nimic si nu mai recunoaste nimeni nimic.
In afara de salariu si de bonuri de masa nu exista nici un alt beneficiu, nici macar o asigurare medicala amarata.
Salariile sunt mici, nu exista o grila exacta de salarizare, totul se face pe ochi frumosi.

In concluzie nu recomand aceasta firma, nici daca esti student si vrei sa inveti, exista alte firme concurente in care poti invata mult mai multe si poti avea mult mai multe beneficii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Whyttest
lulu4u Luni, 19 Dec 2016

Experientra mea in aceasta firma nu a fost un foarte fericita.
Oamenii sunt extrem de comunisti, ti se taie din bonurile de masa daca intarzii, nu exista comunicare, azi ti se zice ceva si maine nu mai recunoaste nimeni nimic, pe scurt este o firma de apartament condusa de romani.
Beneficii nu exista (doar bonuri de masa), daca vrei sa te invoiesti ca ai o problema, trebuie sa recuperezi orele invoite, intarzierile se contorizeaza (fiecare minut)...una peste alta nu recomand firma asta oamenilor cu experienta care cauta un loc de munca sigur si un mediu relaxat.
Daca esti student si cauti un job pe perioada facultatii poate fi o optiune de a invata

kla Joi, 09 Oct 2014

Nimic? nimeni si nimic? o parere macar...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Microsoft Romania Windows Directory Services Engineer with French
Microsoft Romania
Locuri de munca Oracle Romania Channel Sales Representative - Late Shift (Contractor Role)
Oracle Romania
Locuri de munca Misys Junior Product Strategist - Regulatory Compliance
Misys
Locuri de munca Qualitance Integration Specialist
Qualitance
Locuri de munca Microsoft Romania Windows DS Engineer with French - External Staff Position
Microsoft Romania
Colegii au fost foarte ok iar timpul trecea destul de repede
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare