Whyttest

Nu sunt evaluari
  • Site: www.whyttest.com

Forum despre Whyttest

Maria197 Luni, 10 Iul 2017

Totul pare bine si frumos, oamenii par foarte ok, ti se promite foarte multe si putine se realizeaza.
Daca intarzii ti se taie un bon si se contorizeaza daca ai intarziat un singur minut, ca la comunisti. Se lauda ca iti acorda bonus anual si se lauda ca au sa imparta angajatilor mii de euro ca si bonus dar mai mult de 3-4 milioane nu vezi.
Fiecare salariu difera, nu exista egalitate desi functiile sunt la fel.
La comunicare stau foarte prost deoarece azi vor ceva de la tine si maine neaga si esti tras tot tu la raspundere pentru nebunia lor.
Nu recomand aceasta firma, mai bine mergeti la EA.
AliceSobr Marti, 10 Ian 2017

Sa incep prin a spune ca este o firma cu principii comuniste. Daca intarzii ti se taie un bon de masa, intarzaierile sunt contorizate la minut fara posibilitate de recuperare.
La capitolul comunicare cu managementul, nu ti se spune exact ce ai de facut iar daca ti se spune azi ceva maine nu mai stie nimic nimic si nu mai recunoaste nimeni nimic.
In afara de salariu si de bonuri de masa nu exista nici un alt beneficiu, nici macar o asigurare medicala amarata.
Salariile sunt mici, nu exista o grila exacta de salarizare, totul se face pe ochi frumosi.

In concluzie nu recomand aceasta firma, nici daca esti student si vrei sa inveti, exista alte firme concurente in care poti invata mult mai multe si poti avea mult mai multe beneficii.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Whyttest
lulu4u Luni, 19 Dec 2016

Experientra mea in aceasta firma nu a fost un foarte fericita.
Oamenii sunt extrem de comunisti, ti se taie din bonurile de masa daca intarzii, nu exista comunicare, azi ti se zice ceva si maine nu mai recunoaste nimeni nimic, pe scurt este o firma de apartament condusa de romani.
Beneficii nu exista (doar bonuri de masa), daca vrei sa te invoiesti ca ai o problema, trebuie sa recuperezi orele invoite, intarzierile se contorizeaza (fiecare minut)...una peste alta nu recomand firma asta oamenilor cu experienta care cauta un loc de munca sigur si un mediu relaxat.
Daca esti student si cauti un job pe perioada facultatii poate fi o optiune de a invata
kla Joi, 09 Oct 2014

Nimic? nimeni si nimic? o parere macar...

Locuri de munca Contexpert Consulting Secretara
Locuri de munca Catena Farmacist - Barlad,Vaslui,Husi
Farmaciile Catena
Barlad, Husi, Vaslui
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior AR role  in Bucharest for Czech speakers
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Genpact Romania Do you speak Portuguese? Join Genpact Bucharest today!
Genpact
Last update: 21.06.2017
Business consultant
  • Concediu de crestere a copilului
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Tehnician
  • Asigurare de pensie facultativa
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...