Work Jobs SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Work Jobs SRL

boby Sambata, 26 Oct 2013

politia ce spune despre acest caz? a mai aflat cineva ceva?

moihpokb Luni, 02 Sep 2013

ce se mai stie de acest caz

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Work Jobs SRL
suceva Miercuri, 14 Aug 2013

Nu

iasi Marti, 06 Aug 2013

v-au tras teapa a ?

zicu Duminica, 02 Iun 2013

domnilor stiu unde sta acest presupus mihalache si analfabetele care au facut dosaru ne ...

llll Luni, 27 Mai 2013

oameni buni nu cred in minuni dar este loc si de dar nu cred ca nu au fost in legatura ...

zoro Duminica, 26 Mai 2013

se scrie CORDUNEANU nu Cordineanu

killer Duminica, 26 Mai 2013

Te voi gasi in Iasi cu fratii Cordineanu. Prezinta un pic de interes pentru acest mesaj ...

killer Duminica, 26 Mai 2013

Te voi gasi in Iasi!

zoro Miercuri, 15 Mai 2013

TOT TE VOI GASI.

gelu Miercuri, 15 Mai 2013

Am citit comentarile mi se par interesante.

ZICU Joi, 09 Mai 2013

MM IMPREUNA CU CELE TREI SUT NISTE PERSOANE CARE STRING BANI DIN FIECARE JUDET VA ROG NU ...

mirion mihalache Luni, 06 Mai 2013

vedeti orcine se poate da aici si scrie la fel sa avem sanatate

c Sambata, 04 Mai 2013

DOMNULE MIHALACHE PRESUPUS CARE ESTI SEARA DE INVIERE SA VA ADUCA IN CASA BINE SANATATE ...

C Marti, 30 Apr 2013

TEPUITORUL ,,,,,,,FIRMA WORK JOBS SRL ,,,,,,,NU PUNETI BOTUL VA TRAGE SI VA IA BANI SI ...

C Luni, 29 Apr 2013

deci DOMNUL MIHALACHE MIRON ,,,,,,,,TEPUITORUL ANULUI 2013,,,,,,,, mai au curaj sa mai ...

ddd Miercuri, 24 Apr 2013

cine mai vrea sa plece cu aceasta firma cu ce curaj

leac Miercuri, 24 Apr 2013

stam la mina politistilor eu ma intreb politia justitia sia facut vreodata datoria a ...

nicu Miercuri, 24 Apr 2013

analfabetele sau ascuns stau precum ursul la hibernat macar sami dea dosarul am sa ...

Tzepuit Marti, 23 Apr 2013

Da...tzeapa tot tzeapa a ramas,eo unu am parasit Romania.Bineinteles nu cu ''Domnu'' ...

Locuri de munca Rompetrol Grup - KazMunaiGas Internship Rompetrol 2017 - Financiar
KMG International (Rompetrol)
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca NN Asigurari de Viata Consultant Asigurari de Viata Suceava
NN Asigurari de Viata
Suceava
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Technical Support for Aftermarket (R&D)
MAHLE
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer