Yazaki Romania

• Ste: www.yazaki-europe.com

Forum despre Yazaki Romania

Gana Marti, 10 Ian 2017

Buna!
Pentru joburi legate de contabilitate (Tehnician cost control) cu experienta, ce salarii se dau?

Retroitsiwebstencsialexie
A raspuns lui Gana
Duminica, 22 Oct 2017

Visează tu mult și bine....iei minim...încadrarea Ede 1500.....bonusuri mâine..clapa...nu iei nimic..Io am fost acolo și știu curățenie mâine... uită-te la piese și pe lazi..jeg la greu.....presiune da....ce mai..iad...

SaiyaJiN Miercuri, 28 Oct 2015

AVANTAJE:(pt operatori)
-Firma serioasa
-Bonusuri: de Paste 200-400 lei
de ziua angajatului 200 lei
de concediu 700-1000 lei
de Craciun 700-1000 lei
(toate bagate langa salariu sa traga mai mult impozit)
-Curatenie
-Primesti tichet de masa si pe ziua cu ore suplimentare de ex. mergi o Sambata
-An 2015: se lucra doua schimburi 1 si 2. Sch 3 se face mai rar pe diferite linii
DEZAVANTAJE:
1. Se lucreaza in regim robotizat.Ai doua pauze, de masa de 20 si cealalta de 10 minute. In pauza de masa nu stai tu 20 de minute sa mananci linistit, in 20 de minute sa fi mancat, mers la wc si inapoi pe linie.
2. Sefi de echipa incorecti Nu tin nici macar odata cu angajatul si sunt in stare sa te jupoaie numai sa faca pe plac superiorilor, sa isi pastreze postul.
3. Nu maresc salariile anual cum promit. O angajata de aproximativ 55 de ani care lucra de 8 ani in firma mi-a spus ca in 8 ani de zile i-a fost marit salariul doar de 3 ori.
4.Doamnele de la Resurse Umane vorbesc flegmatic cu un aer superior atunci cand tu ca angajat mergi sa intrebi de ce ai primit doar atat salar, de ce nu ai 21 de bonuri cand tu ai lucrat 21 de zile etc.
5. Nu vor in ruptul capului sa iti dea zi de concediu fara plata daca ai vreo problema de rezolvat de ex. o saptamana.

Salarii:
In 2013 era 950-985 lei, incadrare pt operator.
Acum in 2015 e 1300, incadrare pt operator.
La ingineri salariul e undeva la 3500-4000
La Tehnicieni e undeva la 1800-2200 de inceput.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Yazaki Romania
bla Vineri, 12 Dec 2014

Am lucrat 2 ani jumatate la yazaki ploiesti ca operator salariu pe carte 12 mil si 9 mil in mana plus bonuri. Sunt seriosi cu banii dar in rest munca, stres, zgomot.

Bang Joi, 13 Nov 2014

Stie cineva ce salariu se ofera pentru Operational Trainer? In ce consta interviul?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

marius Vineri, 04 Iul 2014

In Ploiesti salariu de 600 ron plus bonusuri.

timi Duminica, 22 Iun 2014

1000 ron adica cu vreo 750 in mana/munca.

leo Sambata, 14 Iun 2014

Salarile in fabrica stie cineva ceva?

Paul Marti, 13 Mai 2014

Stie cineva cum e la departamentul logistica ,lant de aprovizionare Ploiesti ? Cum e ...

curios Marti, 04 Mart 2014

Despre Yazaki de la Timisoara are cineva ceva informatii?

claudiu Vineri, 17 Ian 2014

Vine Yazaki la Iasi? Stie cineva?

lol Duminica, 17 Nov 2013

Firma foarte buna

Lee Duminica, 10 Nov 2013

Probably the best factory in Arad!

eu Miercuri, 24 Iul 2013

E cea mai serioasa firma din Arad ! Am lucrat 5 ani la dansii.

Mark Duminica, 25 Nov 2012

din cate vad au posturi pe IT in Arad si ...

anna marya Miercuri, 27 Iun 2012

Doresc sa stiu daca sunt angajate si fete intre 18-25 de ani. Multumesc.

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Hardware Design Engineer - P TR TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SW Arch. for Electronic Chassis Components Projects-R&D_SB
Sibiu
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Software Developer Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Diploma Project (Tires)
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Vel Pitar Administrator retea de calculatoare - Pitesti/Bucuresti
Vel Pitar
BUCURESTI, Pitesti
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane