Interviu DevOps engineer

23.07.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Iunie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 saptamani.

Cum a decurs interviu?
Interviu relativ usor, iti prezinta cate ceva despre ei, mai zici si tu despre tine. Un test tehnic, unul pe Skype si cam de aici se rupe filmul pentru ca HR-ul nu mai da dovada de profesionalismul pe care il cer de la candidati si te lasa cu ochii in soare. Daca 2 3 saptamani este normal pentru ei sa nu trimita un mail ceva cu un status, pentru altii ca mine nu este.

Intrebari si teste la interviu
Intrebari din cursul de rhcsa.

Interviu HR

17.07.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Februarie 2016, in Timisoara.

Interviu Contract Analyst

06.04.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 saptamani.

Cum a decurs interviu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu

Interviu Contabil

20.03.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Februarie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Interviu Manager

18.01.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Timisoara.

Experienta neutra

Interviu Consultant

02.11.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Ianuarie 2015, in Bucuresti.

Interviu Accounting Officer

14.07.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Iunie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 4 saptamani.