Centrul de Cercetare a Opiniilor Clientilor CBOK SRL

• Site: www.ccoc.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?

Am fost la interviu în Octombrie 2019, în Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Ușor

Cum a decurs interviul?
Am fost chemata la interviu, M-am documentat un pic inainte si am observat pe net Daca dai o simpla cautare gasesti inclusiv pe Site-ul ziarului Evenimentul Zilei , ori pe altele numai de rau despre aceasta companie, Inclusv la ITM in 2017 ca au fost amendati ca aveau 25 de angajati fara forme legale.Locatia din Bd.Timisoarei unde se tin interviurile este jalnica, undeva in camp este un depozit de beton al unei foste sere comuniste, O zona plina de caini maidanezi si de gunoaie.In interior este frig, mizerie, umezeala si Toxic , debiteaza niste materiale plastice acolo.
Postul este de Operator calculator dar de fapt e pt. muncitor necalificat cu minime aptitudini pc., Pe scurt faci de toate Incarci-descarci marfa Manual din camion si prin depozit, Ambalezi , Sortezi , Raspunzi la telefon la clienti, Ai si la calculator de lucru destul de mult , Om bun la Toate.
Salariul ar fi de 2000 lei + Bonuri de masa ,Dar iti scad din salariu Impozitul pe bonurile de masa si comisioanele bancare.NU se deconteaza transport.Nu se dau prime de sarbatori.
Programul zilnic incepe la 08.30 .
NU Recomand .

Întrebări și teste la interviu?
Intrebari standard despre experienta ta profesionala, Iti descrie firma si cu ce se ocupa , Cam despre ce se cere pentru acest post.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Interviu Public relation

14.04.2016
Experiență negativă
Am acceptat oferta
Am fost la interviu în Aprilie 2016, în Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Ușor

Cum a decurs interviul?

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
Quest Global