Cundall SRL

Cundall SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?

Am fost la interviu în Octombrie 2017, în Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Ușor

Cum a decurs interviul?
Eu nu am pus Cvul la ei ci am fost sunat de o companie de HR in numele Cundall. Ma duc la un interviu. Explic eu ce si cum, ca am lucrat putin pe parte electrica dar nu dau inapoi. Mi se explica cum ca ei ofera training, eventual in UK, se lauda doamna, au lucrari numai la nivel international etc. Vorbim si ceva in engleza, plus ce urmeaza sa faci, ce salariu etc. Totul in regula si urmeaza sa am interviul 2 la Cundall. Dar nu am mai ajuns aici caci nu m-au mai chemat. Deci ori doamna de la HR nu prea a inteles ce se cere de la angajat, ori era ceva in neregula la Cundall. Oricum treaba vad ca este larg raspindita in piata. Esti respins si nu se spune de ce. Si aceasta dupa ce ne-am inteles si la partea tehnica si la bani. Firme neserioase.

Întrebări și teste la interviu?
A fot o discutie in amanunt despre proiectare, ce am facut pe unde am lucrat etc, interviu clasic de introducere.

Sfat pentru alți candidați
Pe net gasesti anunturile firmei Cundall cit si ale companiei de HR. Daca va suna compania de HR in numele Cundall nu va mai pierdeti timpul. Puneti CVul direct la Cundall si daca nu va suna nu ati pierdut timpul aiurea.