Epiesa

Am fost la interviu in Iulie 2019, in Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Mediu

Cum a decurs interviul?
Interviul a decurs ok dar beneficiile si sarcinile sunt peste remuneratiile financiare.

Te obliga la sa lucrezi 1-2 sambete pe luna, iar bonusul per magazin este pe angajat nu pe echipa. Iti promit bonusuri de 3-4 mii de lei dar tu ca sef de magazin daca stai sa manageriezi echipa, ceea ce face in mod normal un sef de magazin, nu ai cum sa si vinzi ca sa ai si tu bonus. In mod normal ar trebui sa fie un bonus global pe tot magazinul care sa se imparta pentru fiecare angajat.

Sarcini foarte ridicate: verificat si numarat bani, facut casa, receptie marfa, grija fata de angajati sa nu faca prostii si cand sa mai vinzi ceva pentru bonus????

Bonurile de masa erau mici sub piata parca 10-12 lei.

Intrebari si teste la interviu?
Am completat o fisa pentru profilul meu... unde am lucrat, ce am studiat in trecut, ce experienta am.

Motiv respingere oferta
Am refuzat oferta de 2300-2400 lei pentru ca salariul includea si sambetele ceea ce nu prea acoperea, si bonusul mega ridicat de inca un salariu minim (asa cum se laudau ei) era INEXISTENT daca TU ca sef de magazin nu faceai vanzare. Pai ori eram sef de magazin ori vanzator?