Am refuzat oferta

Interviu Audit Assistant

23.01.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Mai 2016, in Iasi.
Durata interviu: 1 luni.
Dificultate interviu: Dificil.

Cum a decurs interviu?
A fost un interviu in mai multe stadii. Am dat interviu online, teste de logica online, teste de logica la sediul EY, interviu la sediul EY, MegaDays in Bucuresti cu 3 probe practice, interviu final cu partener. A fost o 'calatorie' ca sa zic asa, foarte diversa si interesanta.

Motiv respingere oferta
Oferta a fost cu 600 de lei mai mica decat cerinta mea. Jobul oferit a fost in Bucuresti, iar contractul pe perioada determinata de 6 luni zile, pe cand eu cautam un loc de munca in Iasi, pe perioada nedeterminata.

Interviu Auditor

19.09.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Iulie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 saptamani.

Interviu Auditor

21.06.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Mai 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 saptamani.

Cum a decurs interviu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu

Interviu Consultant

19.05.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 saptamani.