ENGIE Romania

Interviu Asistent director directia IT

28.03.2018 Util (5)
Experienta neutra

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Februarie 2018, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviul?
Interviul a fost compus din o parte scrisa, examinare a competentelor digitale in suita Microsoft Office si o parte orala de cateva ore, destul de stufoasa si fara un scop precis.

Intrebari si teste la interviu
In partea scrisa s-a pus accentul pe excel, pe partea orala... pe nimiv serios... a fost o discutie despre fostele joburi si mi s-a criticat cv-ul.

Sfat pentru alti candidati
Vor sa vada un cv cat mai scurt ca numar de pagini chiar daca ai lucrat in mai multe locuri, vor sa stie daca poti lucra cu tabele, vlookup, pivoti, pie chart, etc.

Locuri de munca General Electric Romania Procurement Specialist
General Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Internal Channel Development Representative with German or English or Spanish&Portuguese or Romanian&Hungarian or Dutch
Schneider Electric Romania
Locuri de munca General Electric Romania Internship Program in Procurement Team at GE Power
General Electric Romania
Locuri de munca General Electric Romania Manufacturing Specialist- Shift Supervisor at GE Power
General Electric Romania
Locuri de munca Schneider Electric Romania Internal Services Sales Representative with French
Schneider Electric Romania
Referent specialitate financiar contabila
Program de lucru flexibil, salariu relativ bun.
Administrator baze de date
In calitate de angajat al OMV Petrom Global Solutions, aria IT, am avut parte de o experienta ...
Customer support
- locatie aproape de Promenada Mall- conditii de lucru- colegii- salariu bunicel
Change Manager
Referent specialitate ...
Administrator baze de ...
Feedback