Inoveo

25.11.2018 Util (9)
Experienta negativa

Am refuzat oferta
Raspuns primit
Am fost la interviu in Ianuarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviul?
Mai intai am avut un interviu cu un angajat al firmei, foarte placut, mi-a indicat ca e distractie si totul super frumos, contract, stabilitate. Apoi am venit pentru un test rapid din Wordpress si in cele din urma am primit oferta.

Intrebari si teste la interviu
Am avut un test pe WordPress, trebuia sa introduc niste string-uri prin PHP in cateva din paginile indicate de ei.

Motiv respingere oferta
Doamna nu s-a interesat absolut de aspiratiile mele, capacitatile mele. Parerea mea e ca ea cauta pe cineva care sa stea acolo si sa munceasca cat mai mult pentru ea

Ce m-a enervat la maxim este ca desi nu stia absolut nimic despre capacitatile mele, mi-a dat discursul ca sunt la inceput de drum si ca am multe de invatat asa ca nu imi poate oferi prea multi bani, adica

1500 de lei

Ca sa va imaginati nivelul de exploatare de acolo..

Mentionez ca am ramas profund marcat de sangele rece al unor persoane ca doamna respectiva care se crede inca pe vremea oligarhiei, gata sa calce pe cadavre pentru putin profit in plus.

Sfatul meu, nu fiti fraieri, acesta nu este un loc sustenabil de munca.

Accountess Profile
Mediul de lucru modern si placut. Salarii decente, chiar peste medie.
Dispecer transport marfuri
- profestionalism- seriozitate - deschidere catre idei noi- oportunitati de promovare
O campanie care isi instruieste angajatii, are grija de nevoile acestora si ofera destul de multe ...
Concurs
Sef tura