Leroy Merlin Bricolaj

Negativa 75%
Experienta neutra

Interviu Lucrator comercial

22.07.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Decembrie 2015, in Cluj-Napoca.

Cum a decurs interviu?
Interviurile au decurs fara probleme majore.

Unele chestii nu inteleg ce relevanta aveau. Nu aveam nu stiu ce asteptari, stiam bine ca salariile sunt mici, si este vorba de efort fizic mai mult, decat altceva.

Etapele interviurilor puteau sa fie scurtate. Am crezut ca vor sa angajeze un nou director de magazin sau ceva. Ce te intereseaza unde am facut masteratul, ce subiecte am invatat si ce firma am avut in trecut si enorm de multe alte lucruri, vrei sa ridic niste saci de glet, sau altele, si sa aranjez marfa pe raion nu?

Am pierdut enorm de mult timp, a tinut in jur de 3 ore sa trec peste toate etapele interviului.

Intrebari si teste la interviu
Interviurile in sine au fost destul de usoare. Multe intrebari ce nu aveau legatura cu subiectul, altfel totul a fost usurel si necomplicat.

Motiv respingere oferta
Am avut niste probleme in familie, si efectiv nu am putut sa ma prezint la lucru peste 2-3 zile.

Nicio oferta primita

Interviu HR Recruiter

03.06.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Mai 2017, in Bucuresti.

Interviu Lucrator comercial

26.10.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Octombrie 2016, in Bucuresti.
Dificultate interviu: Dificil.

Cum a decurs interviu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu

Interviu Consilier vanzari

25.04.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Mai 2016, in Iasi.
Durata interviu: 3 zile.

Interviu Consilier vanzari

19.06.2015 Util (0)
Am fost la interviu in Iunie 2015, in Brasov.

Locuri de munca Active Soft SRL Junior Sales Representative
Active SOFT
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Contabil Junior cu limba franceza - Bucuresti
VEO Worldwide Services
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Cargo-Partner Expeditii SRL Inside Sales - Sibiu
cargo-partner
Sibiu
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Asistent (a) administrativ mentenanta (cu limba franceza)
VEO Worldwide Services
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca HP Inc. EMEA Credit Analyst (#3009239)
HP Inc.
Last update: 03.08.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Concediu de maternitate & paternitate
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Aveți idee pe Account manager cum decurge interviul..salariu? Orice info ...Merci! !!
RALU_Uka 23.08.2017
Singura chestie care mi-a rămas in cap ca si necunoscuta dupa ce am citit cele 15 pagini de review-uri e urmatoarea: ce înseamnă ...
malaxa21 23.08.2017
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...