Sprint Car Distribution SRL

Sprint Car Distribution SRL

• Site: www.sprintcar.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?

Am fost la interviu în Ianuarie 2021, în Bucuresti
Durata interviu: 2 zile
Dificultate interviu: Ușor

Cum a decurs interviul?
Interviul a durat peste 2ore, sustinut in limba engleza, iti vand un job perfect, sustin ca salariul nu este o problema si pot sa ofere un salariu mult peste medie...apoi am fost chemat pentru al doilea interviu la care a asistat si directorul de vanzari, cel delegat pentru a-mi face training-ul.
In prima zi de lucru am montat 2 calculatoare de trei ori, nu aveam aboslut nimic din ce mi-ar fi trebuit pentru a-mi putea desfasura activitatea, abia in a treia zi am primit o agenda si un pix. Au motivat in a sasea zi faptul ca "nu am inceput pe aceeasi strada colaborarea.
Concluzie: lipsa totala de profesionalism din toate punctele de vedere in cera ce priveste job-ul, macar au fost corecti la partea salariala, am primit tot ce trebuia, pana la ultimul leu.

Întrebări și teste la interviu?
Nu a fost un interviu dificil, a fost o discutie amicala despre experienta pe care am avut-o.

Sfat pentru alți candidați
Un sfat... nu aveti incredere in tot ceea ce va vor promite, una spun si alta fac. La inceput totul suna frumos si bine, chiar prea bine ...iar apoi te loveste realitatea inca din prima zi, cand gasesti toaleta inchisa cu cheia, cand ti se reproseaza ca nu ai salutat, desi tu nu stii cine lucreaza in respectiva cladire, alcatuita din mai multe etaje si in care fiecare intra cand si cum doreste.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Interviu Contabil

02.02.2017
Experiență negativă
Nicio ofertă primită
Am fost la interviu în Februarie 2017, în Voluntari
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Mediu

Cum a decurs interviul?

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
Continental Romania