Structural Eurofond & Training

• www.cursuriautorizate.eu

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?

Am fost la interviu în Octombrie 2020, în Bucuresti
Durata interviu: 60 zile
Dificultate interviu: Dificil

Cum a decurs interviul?
Horror, a vorbit doar angajatorul, ca in asigurari, discurs de tip MLM, fara sa spuna ca de fapt asta se face MLM. nu are treaba cu un loc de munca sub contract inregistrat la ITM, nu se spune nimic despre acesta, doar se sugereaza ca vei vedea ce bine si profitabil este. Multe sugestii fara informatii clare. Nu poti intreba mai nimic, se vorbeste mult si fara sens, doar sa treaca timpul pe care ti-l ocupa si pleci la fel cum ai venit de dezinformat. Te mai cheama si la o presupusa sedinta de luni sa vezi cum este - o alta zi pierduta inutil.
Apoi realizezi ca te aflii in plin MLM si ca nu ai gasit ce cautai. Asta daca nu te prinzi la timp din siscursul gol si fara sens de la interviu..

Întrebări și teste la interviu?
Nu exista teste, intrebari din istoricul tau, alte intrebari, exista doar o trancaneala lunga si multa marketare cu texte expirate din tehnici MLM, de mult apuse. Nu este o oportunitate ci mai degraba te sinti pacalit si cu timpul ocupat. Se cere sa lucrezi aiurea 1-3 luni fara sa ai un salariu fix, nu se asigura instruire, deci nu ai cum sa bonusezi din prima luna, contractul de mandat, comisionare este asemanator cu cel din imobiliare si asigurari stipuleaza o gramada te termeni care nu te ajuta ci te incurca.
Nu recomand aceasta firma.

Motiv respingere ofertă
nu se ofera un contract de munca, ci unul de comision fara sa ti se spuna ca de fapt esti in alt tip de structura ... se merge la deruta pana la final: Ce Oferim: 50 % procent din vanzari; https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/coordonator-judetean-organizare-cursuri-autorizate/1332109

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Interviu Contabil

07.12.2017
Experiență neutră
Am acceptat oferta
Am fost la interviu în August 2015, în Bucuresti
Durata interviu: 1 zile
Dificultate interviu: Foarte ușor

Cum a decurs interviul?

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție