TELUS International Europe

Neutra 25%
Negativa 75%
Experienta neutra

20.04.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviu?
Am fost sunat dupa ce am aplicat, am stabilit interviul a doua zi. Am mers acolo si am aflat ca trebuie sa dau un test scris in engleza, gramatica, de pus niste verbe la trecut si de facut o compunere. Timpul era de o ora, am terminat in 30 de minute fara sa ma grabesc. Mi s-a comunicat ca daca am punctajul necesar voi fi sunat in urmatoarele zile sa vin la alt interviu.

Am fost sunat chiar in aceeasi zi, mi s-a spus ca am avut punctaj bun si sa vin urmatoarea zi la interviu, ceea ce am si facut.
Interviul a fost sustinut in fata unei fete de la HR si a fost in romana si engleza. Dupa reactiile ei mi s-a parut ca m-am descurcat bine, ba chiar mi-a furnizat toate detaliile necesare unei viitoare colaborari; adica faptul ca in urma punctajului si a ceea ce ea si-a notat la interviu, un manager va selecta viitorii candidate pentru un interviu cu el si apoi pe Skype cu un reprezentant Riot.

Era miercuri si a zis ca cel tarziu vineri voi avea un raspuns. A trecut o saptamana si nu m-au mai sunat. Am dat mail sa vad ce se intampla, nu mi s-a raspuns la el. In cele din urma tot eu am sunat-o pe prima persoana cu care vorbisem sa o intreb de sanatate si mi-a zis sa stau linistit ca voi primi un raspuns. Urmatoarea zi am primit un raspuns pe mail cum ca nu am fost selectat.

Intrebari si teste la interviu
Am scris mai sus

Sfat pentru alti candidati
Sa isi incerce norocul dar sa nu aiba asteptari prea mari

Interviu Game support

27.03.2017 Util (0)
Am fost la interviu in Februarie 2017, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 zile.
Dificultate interviu: Foarte dificil.

22.07.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Iulie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Cum a decurs interviu?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta la interviu

26.04.2016 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 2 zile.
Dificultate interviu: Usor.

Am accepta oferta

Interviu Agent Servicii Clienti

08.05.2014 Util (0)
Am fost la interviu in Aprilie 2014, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 zile.
Dificultate interviu: Mediu.

Locuri de munca EPIC Business Human Strategy Inginer Proiectant
EPIC Business Human Strategy
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca Fast Support SRL Marketing Analyst
FAST Support
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Doina Full-Time (f/m)
LIDL Romania
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Casier Slobozia
iCredit
Slobozia
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Asistent (a) administrativ \"Travaux\"
VEO Worldwide Services
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...