Therme Nord Bucuresti

Interviu Coordonator Recrutare

16.08.2017 Util (4)
Experienta neutra

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Martie 2017, in Balotesti.
Durata interviu: 2 saptamani.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviul?
Odata ajuns la punctul de lucru din Balotesti, am intrat intr-o sala mica cu o masa inalta de tip bar si 6 scaune de bar cu o doamna la aproximativ 37 de ani. Interviul a inceput prin a imi povesti despre complex si cum a luat el forma, si cum se mananca activitatea acolo. Totul spus din gura ei parea superb.
Eu voi avea o echipa de 3 fete pe care sa le coordonez, toata lumea o familie unita.

Am inceput activitatea, echipa de 3 fete, erau 1 fata la salarizare, 1 la administrare si cea de a 3 a era chiar HR managerul cu care am tinut interviul. Nu m-am panicat ca na, platesc bine, insa pot sa va spun ca a fost cea mai urata experienta profesionala pe care am avut-o in 10 ani.
Tot ce au promis la interviu, promisiuni au ramas

Intrebari si teste la interviu
Discutie libera despre activitate in general.

Sfat pentru alti candidati
Nu am primit oferta (si aici trebuia sa imi pun un semn de intreabre) insa mi-au trimis contractul pe mail.
Departamentele stabile sunt food and bar (management) si IT, daca doriti sa candidati pentru orice alt departament, ganditiva de 2 ori.

Locuri de munca Allianz Technology Advanced Contract and Reporting Administrator
Allianz Technology
Locuri de munca EY Romania Internship Audit - Bucuresti
EY Romania
Locuri de munca Excon Consultanta Manager relatii clienti
Excon Consultanta
Locuri de munca Lugera - The People Republic IT Recruitment Assistant
Lugera - The People Republic
Locuri de munca DK Global Recruitment Expand your career in ITS with German - Cloud Support Engineer role available  E
IT Engineer
Regim lejer, CEO-ul bransei Bucuresti cat si echipele HR si C&B sunt Profesionali.Remunerarea ...
De la muncitor necalificat pana la sef de schimb
Sunt sanse foarte mari de promovare, daca esti ambitios, serios, muncitor
Collection Analyst Intern
-benefits package-medical enssurance-massage at the office-flexible program
Gestionar
800 lei