TMF Romania

Interviu Country Privacy Lead - GDPR

10.04.2018 Util (9)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Aprilie 2018, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.
Dificultate interviu: Foarte dificil.

Cum a decurs interviul?
Interviu programat la ora 10:00. La 9:50 am intrat in cladire, am fost poftit de o domnisoara de la receptie intr-o sala de sedinte asteptand persoana de la HR si directorul General pentru interviu. Se face 10:40 nici un semn, nimic. Ies din sala, salut pe dommnisoara de la receptie, nu primesc reactie si plec.
De abia dupa o ora primesc telefon de la dna de la HR cu scuzele de rigoare ca "a fost ocupata si nu si-a dat seama ca eram venit la interviu"....dupa peste o ora nu si-a dat seama ca am venit la interviu programat impreuna cu Dir. General si inca una, se ruga sa fiu flexibil sa reprogramam ca oricum colegul ei ce urma sa ma intervieveze si el nu a venit. Parca am fi fost la piata sa negociem legatura de patrunjel
Le-am urat spor la recrutare si ca nu vreau sa mai am de a face cu asa bataie de joc.

Intrebari si teste la interviu
Interviul a fost un test de rabdare in care trebuia sa astepti cel putin o ora ca sa isi aduca aminte oamenii ca au programat un interviu cu tine ca apoi sa se scuze si sa iti ceara sa reporgrameze

Sfat pentru alti candidati
Lipsa totala de respect si profesinalism de la prima intalnire. Nu recomand si nici nu doresc nimanui un asa tratament

Interviu Team Assistant

14.03.2017 Util (3)
Experienta negativa

Nicio oferta primita
Am fost la interviu in Noiembrie 2016, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 zile.

Tezaur Investment Group
Locuri de munca Fire Credit SRL
Fire Credit SRL
Confidential
Mediu interesant de munca.
Colectiv tânăr și ambitios
Analist
Locatia este ok si metroul este aproape de birou."Clasa muncitoare" este de treaba, poti ...
Field tehnician
Marketing Automation ...