Descriere job

Aroma unica de cafea iti ofera energia necesara pentru a te bucura de fiecare moment al zilei?

Atunci aplica pentru pozitia de Barista la McCafé si beneficiaza de un program complet de pregatire profesionala, o atmosfera placuta intretinuta de colegi dinamici si multe alte avantaje.

Vei avea ocazia sa imparti mii de zambete oamenilor din jurul tau si sa-ti dezvolti, astfel, abilitatile de comunicare. Buna dispozitie este nelipsita din restaurante, iar McMomentele traitein fiecare zi alaturi de echipa ta se pot transforma in amintiri de neuitat.

Responsabilitati principale:

• Prepara bauturile preferate pe baza de cafea, la cele mai inalte standarde de calitate;
  • Asigura satisfacerea clientilor prin oferirea unei experiente deosebite in cadrul McCafé;
  • Acumuleaza permanent noi cunostinte si isi dezvolta abilitatile de lucru prin programele interne de training.

Candidatul ideal:

• Minim studii medii finalizate;
  • Orientat către satisfacerea clienților;
  • Ai o atitudine proactiva si esti orientat spre rezultate;
  • Lucrează independent sau in echipă, utilizând echipamentele și instrumentele aflate in zona de lucru (casa de marcat, mașina de preparat cafea, blender Frappe, storcătoarele de citrice, etc);
  • Asigură prezentarea estetică a produselor (în vitrină/display);
  • Te adaptezi repede schimbarilor si ai capacitatea de a lucra sub presiune.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv (ex. pentru norma intreaga de 8 ore, venitul incepe de la 2100 RON – suma compusa din salariul net + tichete de masa pentru fiecare zi lucrata la norma intreaga de 8 ore);
  • Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru;
  • Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor comunicare, de lucru cu oamenii, organizare si
  • planificare sau abilitati specifice industriei alimentare;

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra! :-)