DESCRIERE JOB

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, unul dintre cei mai mari competitori de pe piata din industria tigaretelor si tutunului, Consultant Tigarete.

Iti place sa petreci majoritatea timpului vorbind cu oamenii?
Te interesează să lucrezi pentru un brand care a revolutionat o industrie?
Esti interesat sa evoluezi in cadrul unei companii in care implicarea si reusitele sunt recunoscute/recompensate?

Cerinte:

Esti încrezător si ai abilități excelente de comunicare;
Esti orientat catre client si vrei sa ii oferi o experienta premium;
Ai experiență de lucru cu clientii sau de vanzari;
Esti disponibil pentru un program flexibil in unul din marile centre comerciale din Bucuresti;
Ai finalizat studiile universitare sau esti in an terminal;
Engleza-Nivel Mediu.

Responsabilitati:

Stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu posibilii clienti;
Prezentare beneficiilor produsului;
Utilizarea sistemelor si aplicatiilor companiei- Tableta;
Follow up si consultanta utilizatorilor.

Oferta:

Inceperea carierei intr-o companie multinationala unde ai sanse sa inveti si sa te dezvolti
Salariu motivant;
Bonusuri aditionale pentru atingerea obiectivelor;
Training la inceputul jobului si pe parcus.

Poti aplica direct prin Adecco aici