Descriere job

Ai experienta pe achizitii si esti un bun leader?

Ne marim echipa si avem nevoie de omul potrivit pentru rolul de Director al Departamentului de Achizitii.

Vrem alaturi de noi un leader care:

• sa aiba experienta pe achizitii
  • sa gandeasca strategic si inovativ
  • sa negocieze cu furnizorii
  • sa gaseasca cele mai avantajoase solutii
  • sa aiba capacitate de analiza si sinteza,
  • sa reuseasca sa dimensioneze eficient stocurile si comenzile catre furnizori
  • sa caute variante optime de reducere a costurilor si cresterea adaosului pe produs
  • sa gandeasca antreprenorial si sa inteleaga business-ul
  • sa stie sa coordoneze si sa-si motiveze echipa
  • sa aiba atitudine de lider
  • sa doreasca sa se dezvolte personal si profesional

Ai tot sprijinul nostru:

- iti oferim un salariu si bonusuri care sa te motiveze sa-ti realizezi obiectivele

- iti punem la dispozitie masina, telefon, laptop

- investim in educatia ta pentru ca te vrem cat mai mult timp in familia DAbo.

Nu aplica daca:

nu vrei sa lucrezi pe KPI-uri, standarde si consecinte pe lucrurile care stau 100% in puterea ta.

ai nevoie sa fii manageriat. Omul pe care il cautam se manageriaza singur si vine singur cu actiunile necesare pentru atingerea obiectivelor de eficientizare si crestere.

daca ai nevoie sa te invatam. Iti sponsorizam invatarea si lucram impreuna, dar tu esti responsabil de propria ta crestere!

Daca te regasesti si iti doresti sa crestem impreuna o afacere 100% romaneasca sis a dezvoltam impreuna oamenii cu care lucram, haide sa ne cunoastem.

Trimite o srisoare de intentie (recrutare@dabodoner.ro,) in care sa ne spui de ce ai vrea sa lucrezi cu noi si care sunt punctele tale forte (cu exemple) care te fac potrivit pentru aceasta pozitie.

Abia asteptam sa te cunoastem si sa construim impreuna.

Cu drag,
Echipa DAbo