DESCRIERE JOB

Aliat Auto Tîrgu-Mureș angajează Electrician Autoturisme și Autovehicule Comerciale.

Cerințe generale:
Efectuează lucrări de diagnoză la autoturisme sau autovehicule comerciale

Profil candidat ideal:
- Studii tehnice medii, specializarea mecanică auto;
- Cunoștințe de întreținere și reparații autovehicule;
- Permis categoria B,C,E opțional
- Seriozitate, rapiditate, punctualitate;
- Bune abilități de lucru în echipă și comunicare;

Atribuțiile specifice:
- Identifică motivele apariției defectelor și stabilește soluția optimă de
reparație, în conformitate cu documentația tehnică;
- Execută lucrările de mecanică aferente comenzilor repartizate, cu
respectarea procedurilor interne de lucru, utilizând corect echipamentele,
sculele speciale și dispozitivele specifice desfășurării activității;

Se oferă:
- Pachet salarial motivant;
- Logistica necesară pentru desfășurarea activității;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei într-o echipă de profesioniști;
- Mediu competitiv de lucru;
- Acces la cursuri de pregatire tehnică specifice.

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de mail office@aliat-auto.ro.