DESCRIERE JOB

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companie de top din domeniul IT din Romania, Inginer Proiectant Instalatii Curenti Slabi.

Cerinte:
• studii superioare de specialitate (profil electric/electronic);
• proiectant autorizat sisteme de securitate si detectie incendiu;
• constituie avantaj detinerea unei autorizatii ANRE pe proiectare;
• cunoasterea avansata a sistemelor electronice de securitate;
• capacitate de organizare si planificare, abilitati de a gestiona simultan mai multe activitati, rezistenta la stres, responsabilitate, flexibilitate;
• minim 2 ani experienta in instalatii electrice curenti tari si curenti slabi;
• cunostinte solide despre echipamentele de securitate;
• gandire analitica si abilitati de rezolvare a problemelor;
• atitudine pozitiva, orientata spre obiective;
• permis de conducere cat.B;
• cunoasterea limbii Engleze nivel avansat;
• constituie avantaj cunoasterea limbii Germane;
• disponibil pentru deplasari;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• elaboreaza proiecte tehnice pentru urmatoarele specialitati de curenti slabi:
o detectie incendiu
o retea cablare structurata date-voce
o sonorizare
o alarmare efractie
o supraveghere video
o control acces
o pontaj
o audio-vizual
• elaboreaza proiecte tehnice instalatii electrice curenti tari

Beneficii:
Tichete de masa
Masina de serviciu

Descrierea companiei

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Poti aplica direct prin Adecco aici