DESCRIERE JOB

Adecco Resurse Umane cauta in numele clientului sau, companie multinationala cu sediul in Sibiu, montatori subansamble.

Cerinte:

- Disponibilitate la munca in 2 schimburi;
- Minim 8 clase;
- Dexteritate manuala;
- Acuitate vizuala;
- Experienta de lucru in productie reprezenta un avantaj.

Responsabilitati

- Preluarea, verificarea, si montarea diverselor subansamble;
- Inspectia vizuala a ansamblului final, folosind aparatura specifica montajului.

Beneficii

- Instruire/ training;
- Salarizare avantajoasa;
- Prime si bonusuri lunare;
- Orele suplimentare platite 190%;
- Tichete de masa si transport asigurat de pe rutele:
Porumbacu de Sus - Porumbacu de Jos - Avrig - Marsa - Racovita - Bradu - Talmaciu - Vestem - Selimbar - Sibiu.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Poti aplica direct prin Adecco aici