DESCRIERE JOB

PREH ROMÂNIA - renumit furnizor de componente auto, care produce comutatoare multifuncţionale pentru volan și elemente centrale de comandă şi control pentru industria automotive (BMW, Audi, Daimler, Porsche etc.), caută pentru locația de producţie din Parcul Industrial Brașov:

Operator productie electronice (Operator SMT)

Candidatul ideal:

  • Atitudine pozitiva,
  • Capacitatea de a lucra in echipa
  • Disponibilitate de a lucra in picioare
  • Studii medii, minim 8 clase.
  • Experienta pe post similar reprezinta un avantaj.
  • Disponibilitate de lucru in schimburi.

Descrierea jobului:

  •  Repararea placilor electronice conform standardelor si cerintelor clientului;
  •  Folosirea corecta a echipamentelor si a materialelor pentru repararea placilor;
  •  Tinerea evidentei placilor electronice care urmeaza sa fie reparate;
  •  Răspunde de calitatea prestației sale, ia măsurile necesare pentru evitarea producerii de rebuturi;
  •  Respectarea procedurilor si proceselor interne referitoare la manevrarea pieselor care nu sunt conforme;
  •  Supraveghează procesele din punct de vedere al calității și cantității.

Oferim, pe lângă salariu:

  • contract de muncă pe durată nedeterminată
  • transport gratuit
  • tichete de masă
  • subvenţie pentru masă la cantina proprie
  • prime de sarbatori (Paste si Craciun)
  • abonament servicii medicale
  • servicii gratuite de optometrie sau oftalmologie
  • mediu de lucru placut si curat
  • competitii sportive
  • evenimente de Craciun
  • petrecere
  • traininguri/ formari profesionale
  • zile libere in plus in functie de vechime